Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik pelenka vált be?

Nektek melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a lányom.Hason alszik éjjel.Liberot használunk a 2-es méretet.Reggel olyan 6-7 körül,amikor ébred tiszta pisi az egész ruhája.A kis nadrág és a body is teljesen a mellkasáig pisis.Minden reggel.Már kivagyok.Más is járt így??
2013. ápr. 21. 11:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

DADA pelenkát általában bababoltokban is árulnak, de én pl. innen szoktam rendelni:

[link]


Szállítási költséggel együtt is jó árban van. Mondjuk én egyszerre 2-3 száz darabot szoktam rendelni.

Nemcsak DADA pelenkájuk van, hanem sok más márka is. Rendelésnél a megjegyzés rovatba mindig beírom, hogy DADA pelenkát kérek, és olyat küldenek.

Egyébként általában DM-ben vásárolok pelenkát, gyűjtöm a pontokat és kuponokkal 36-40 Ft-ra jön ki darabja a különböző márkás vagy sajátmárkás pelenkának. Ha épp nincs kuponom, akkor rendelek DADA pelust.

2013. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Mi a Liberot és a Pamperst is dm-ben szoktuk venni kuponnal és úgy általában a 4-es méret 41-43 forintra jön ki, ami olcsóbb, mint bármelyik no name pelenka! Most lehet 0 pontért kiváltani Pampers kupont, ami kapásból 15% kedvezményt jelent az amúgy is akciós dobozos árból + ha van 15% végösszeg kuponod, akkor már nagyon megéri! Liberot is így vettünk a múltkor 40 forintért. Az azért nagyon baráti!
2013. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care,és a Pampers Active Baby.7 hónapos lesz a legkisebbem,de még soha nem folyt ki se pisi,se kaki(5 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt).A középsőnél is csak a Pampers volt jó(bár akkor még nem volt a Premium Care).3 gyerekes
2013. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0 pontért kupont váltani? Hogyan?
2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

[link]

Egyedi baba bónusz ajánlatok az infopulton:ezek 0 pontosak

2013. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
ja és a facebook-on fent vannak ott mindig kiírják az aktuális kedvezményeket,kuponokat vagy,hogy -10% kupont lehet nyomtatni....
2013. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Kipróbálom amiket írtatok,illetve váltok akkor 3-as pelusra,lehet tényleg kicsi.

Csak első baba és nem nagyon van tapasztalatom e téren! :)

2013. ápr. 21. 14:45
 18/26 anonim ***** válasza:
Dada,Banbino(ebben sok a hibás,összegyűrődött betétű),Toujours,szines Tesco.Ezek mind jók.Liberotol 2óra alvás után nyakig pisi volt.Most narancssárga Pamperse van,ezzel is ázott át napközben 6óra rajtalét után,de éjjel kibirja este fél8tól reggel 6-7ig,mivel nem nagyon pisil.Lányom is hason alszik,de mi már 4-es méretesek vagyunk.
2013. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

hát ha valaki 6 órán át ugyan abban a pelusban tartja a gyerekét,az ne is várjon mást...

egyébként én a liberot használtam eddig,ugyanis meguntam hogy kifolyik belőle minden,nekünk a pampers van,abból is a premium care,mert piros volt a feneke eleinte és ez jó volt,innen nem nagyon merek váltani de most próbáltam a dm saját márkáját nappalra,az is jó,és mindkettőt 25%an veszem. A dada azt mondják,ugyan az,mint a toujours aldis,viszont ebben mindig van 1-2 rossz darab,ami kidobandó,ha utána számolsz,nem olcsóbb ha van kuponod a dm-ben.

2013. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy lehetnek ekkora eltérések. Mármint,mi pamperst active babyt használunk,soha egy csepp sem folyt még ki belőle,pedig a fiam extra sokat pisil és éjszaka simán bírja a kiképzést a pelus. Libero 3 óra után átázott,nyakig pisis volt a gyerek egy alvás után. Azt nem értem,hogy ez hogy lehet? Másnak meg a Libero bírja egy egész éjszakán át. Nekem ez magas :-)
2013. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!