Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik pelenka vált be?

Nektek melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a lányom.Hason alszik éjjel.Liberot használunk a 2-es méretet.Reggel olyan 6-7 körül,amikor ébred tiszta pisi az egész ruhája.A kis nadrág és a body is teljesen a mellkasáig pisis.Minden reggel.Már kivagyok.Más is járt így??
2013. ápr. 21. 11:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszakára a Huggies pelus vált be, azt hallottam megszüntetik én ezért vettem belőle plussz csomagot a dm-ben nézz utána esetleg! fél8kor rakom a lányomra, most 5hós, reggel 9kor veszem le róla, okés baromi nehéz lesz így reggelre, de nem ázik át sose! Ami még jó nálunk és olcsó az a happy bella pelus (auchan, tesco) most épp 28ft-ra jött ki a 3as méret a tescoban akciós! De valóban nagy esély van rá, hogy a méret miatt folyik, prbóáld meg a nagyobbat, úgy is kelleni fog hamar! Hány kg lánykád? Combikáján nem látod nagyon a pelus nyomát, ha igen már érdemes váltani
2013. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

5500 g,és ugye 6 kg-ig van a 2-es méret.

De megyek most és veszek 3-ast.

Köszi mindenkinek!!

2013. ápr. 22. 11:41
 23/26 anonim ***** válasza:

Húha, én mindig a kilósáv alsó határából választok. Akkor nem csoda, hogy kifolyt!

:o)

2013. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is már 3-mas méretet adj rá. Mi 2 hónaposan váltottunk a 3masra. Az egyesről a kettesre 2 hetesen, mert ugyanigy minden éjjel átázott a ruhája. Na váltás után sosem volt még baj.
2013. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ja és most 4-est hordunk. 4,5 hónapos kisfiú anyukája
2013. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kipróbáltam a Rossmann saját márkáját,illetve a Libero és Pampers 3-as méretét.Lehet tényleg csak ennyi volt a gond,mert reggelre már nem pisis a ruha!

Hát ezt is megtanultam! :D

2013. ápr. 24. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!