Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 4,5 hós...

Eszo kérdése:

Miket játszotok 4,5 hós babátokkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteget enekelek neki, gyakorlatilag minden tevekenyseghez van egy dal. A babuzast nagyon szereti, es estenkent egy lepedobe csavarva forgatom ide-oda. Igaz, mar magatol is megy, de ezt is imadja. Most hogy ilyen gyonyoru az ido, minden nap megyek vele a jatszoterre es az olembe ultetve hintazunk. Imadja! Mostanaban vettem neki egy bugocsigat, arra mindig kacag. Es van egy textil konyve, amit egyutt lapozunk es meselek neki. 5 percre lekoti. Es most hogy mar a labat is fogja, egy szalagot szoktam rakotni. Beletelik egy kis idobe, amig lebogozza...:)
2013. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondókázunk. Ő forog hatrol hasra aztan nyuszog en visszaforgatom (most ez megy). Szetpuszilom o meg hangosan kacaraszik. Textil mesekonyvet lapozgatunk. Igazabol sokat beszelgetek hozza puszilgatom. Szerintem sok minden nem kell meg neki. Eleg ha vele vagy es foglalkozol vele. Most meg nem igenyel konkret "jatszast" - szerintem.
2013. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!