Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem el a bilire...

Hogyan kezdjem el a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem vagy mondanom neki.A védőnő annyit ér mint falon a zsírfolt. Nem tudom hogy kezdjek neki, hogy azért ne erőltessem túl. Már mutogattam neki a bilit, ráültettem többször, de nem érdekli. Korai még? 2 éves a fiam.
2013. ápr. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Korai. A szobatisztasághoz idegrendszeri érettség kell és akkor kezdődik, amikor a gyerek jelzi, hogy pisilnie, kakilnia kell és tudja szabályozni a záróizmait. Az, hogy véletlenül a bilibe sikerül, még nem szobatisztaság.

Megfelelő időben elkezdve pár nap alatt szobatiszta lehet a gyerek nappalra.

2013. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Korai még. Ha majd jelzi, hogy pisilni,kakilni kell, ha képes visszatartani, akkor érdemes elkezdeni.

Ha ráülteted, és csak ücsörög rajta, azt fogja hinni, hogy arra való. Ücsörgésre.

2013. ápr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!