Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elraktátok a baba köldökcsonkj...

Elraktátok a baba köldökcsonkját emlékbe?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 11:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%
Nekem eszembe se jutott volna :) örültem mikor végre "megszabadultunk" tőle.Karszalagok és az egyikük köldök csipesze el van téve,utolsó kórházi nap szedték csak le,mert nehezen gyógyult,és a csecsemős kedvességből fertőtlenítette és mellé tette a kocsiba mikor visszatolták nekem.
2013. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
56%
nekem ez majdnem egyenlő a méhlepény "elrakásával":O fúj
2013. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
54%
Én beleragasztottam a babanaplóba ezt is...
2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
50%
Úristen, dehogyis! Szerintem ez gusztustalan, hogy valaki elrakja!
2013. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
66%
Én is elraktam, szerintem egyáltalán nem undorító. Mivel ez volt a baba és énköztem az utolsó összekötő kapocs még jó, hogy eltettem. Nagyon érzékeny anyuka vagyok. Mindent szeretnék megőrizni. Karszalag, leszorító, pólyaszám, aznapi két újság, első haj(még a születésiből vágtam le egy kis darabot), első nagy hajvágásnál is elteszek egy kincset, két + teszt, vizsgálati papírok, picim első levele azt hiszem a taj kártya volt benne...... minden ami emlék lehet
2013. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
52%

Fúú és mit csináltok pl a köldökcsonkkal. Fúj! Ha anyám megmutatná nekem ami megmaradt, a mostani semmihez képest még örülnék is neki, de ha köldökcsonkot is mutatna, lehet betegesnek érezném. Az orrmandulásját is elrakjátok ha kiveszik?? :)


Egyébként a leszorítót elraktam, a nevét jelző papírkát , a karszalagot, pozitív tesztet és az aznapi újságot. De nem jutott eszembe köldökcsonkot elrakni. Fúj.

2013. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
74%

nem

a tesztet,karszalagot és az első levágott hajat tettem el

2013. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
64%
Nem, eszembe se jutott eltenni.De a karszalagja meg a kis névtáblája megvan ám:)
2013. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
61%

ÉN is elraktam, és elárulom, hogy semmi undorító nincs benne, olyan kb mint egy pici sötét színű kavicsdarabka, ha kiváncsiak vagytok rá, én szívesen lefotózom és megmutatom.

El van rakva a névtábla, karszalag, első hajtincs, első cumisüveg, egy kissapka, és nem is hiszem el, hogy az a sapesz ráment a gyerek fejére, sőt nagy is volt...

Ja- és mindez 3x, mert három gyerekem van!

:))

2013. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
28%

A köldökcsonkot nem és a leszorítót sem, szerintem ez elég visszataszító!

Viszont a kórházi karszalagot igen és az első levágott tincset is!

Mindenki szíve joga, h hogy dönt! Ha te szeretnéd elrakni emlékbe, hát tedd el! :)

2013. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!