Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elraktátok a baba köldökcsonkj...

Elraktátok a baba köldökcsonkját emlékbe?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 11:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
64%
Nem jutott eszembe, hogy el kéne rakni. Viszont a leszorítót én is elraktam. Na meg a kerszalagot, első cumit, ilyesmit.
2013. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

A műanyag, kék leszorítót eltettem, de magát a köldökcsonkot eszembe sem jutott. Örültem, mikor itthon leesett, és dobtam ki.

Amúgy sok mindent eltettem: karszalag, kórházi névtábla, újságok, üdvözlő képeslapok, férjem szájmaszkja és sapkája, amit a szüléskor viselt stb.

2013. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
29%
Elraktam és még sok minden mást is . Egyébként ami az én életem értelméhez tartozik nem tartom gusztustalannak . Neki még a kakija sem büdi számomra . :))
2013. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
63%
Képzeld,én sem ájultam el,amikor anyukám megmutatta. Kb. 12 éves lehettem és undorítónak találtam,fújogtam és stb. De így felnőtt fejjel belegondolva,igenis megható. Főleg úgy,hogy 4 éve nem állunk szóba egymással.. De ha erre gondolok,akkor úgy érzem,hogy baromi fontos voltam számára,ha még ezt is eltette. Én is úgy gondolom,hogy ez az a kapocs,ami összekötött a gyerekemmel 9 hónapon át,miért kell ezt első kakihoz meg első levágott körömhöz hasonlítani? Nem is értem. Azt meg főleg nem,hogy miért kell pontozni..
2013. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
50%
Nem tettük el, de a placentát elhoztuk és elástuk, almafa nőtt a helyén. :)
2013. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

34/35

Ne törődj velük ! :))

Vannak akik igy és vannak akik úgy ..

Vannak kik a baba szájából lecsorgó nyáltól is undorodnak sőt vannak akik a sirásuktól is menekülnek és rácsukják az ajtót .Van aki meg" bolond módon "egésznap ringat és a böfi illata is a legfinomabb illat számára ami csak létezhet a világon .

Nem vagyunk egyformák ,mint ahogyan nem mki lesz anya attól még mert gyereket szült... izzig vérig igazi anya erre gondoltam . :)

2013. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekem két gyerekem van, és eddig nem is hallottam erről, hogy van, aki elrakja, nekem elég bizarr.

De ahogy látom más is úgy van, hogy vagy egyértelmű, hogy elrakja, vagy kb. fel sem merült benne a gondolat. :)

Részemről mindenki kapott zöldikét.

2013. ápr. 28. 07:16
 38/40 anonim ***** válasza:
Azért még az nem garancia az "ízig-vérig" anyaságra,ha valaki elteszi a köldökcsonkot már bocsánat!Ez a vélemény pont olyan bántó mint a lepontozás.....kár hogy nincs tiszteletben tartva,egyik oldal táborában sem(tisztelet a kivételnek)a szuverén vélemény!Én "csak" a leszorítót tettem el,valahol elől válaszoltam erre az ártatlan kérdésre,és nem gondoltam hogy nem vagyok emiatt,ízig vérig anya! :) Ja két kis kakis popót,két kis fiúcska hányását takarítom ha szükség van rá,mindenféle probléma és undor nélkül! :)
2013. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem baromira rosszul értelmezted az adott hozzászólást...
2013. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Utolsó ! Igazad van . :) Nagyon rosszúl értelmezte a kedves utolsó elötti . Nem ilyen "kiélezve" kéne értelmezni az adott hozzászólásomat . Nem is arra gondoltam ,hogy aki nem teszi el az rossz anya .. itt az egyéb hozzászólásokra reagálva irtam amit irtam . Azokra vonatkoztattam ezt a választ akik kifejezetten undoritónak találják a gyermekükhöz tartozó kis sebet vagy minek nevezzem ,ami nem mellesleg 9 -hónapig a legfontosabb kapocs (része) volt anya és gyermeke között .De ! Nem vagyunk egyformák és innentől már irtam amit irtam és gondolok amit gondolok . :)
2013. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!