Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs kocsicipőnk, ciki ha...

Nincs kocsicipőnk, ciki ha csak zokniban van a babakocsiban?

Figyelt kérdés
9 hónapos. Vegyünk egyet?
2013. ápr. 25. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7,5 hónapos, van egy téli kocsicipőnk, de az bélelt, és abban már melege van, ezért már csak zoknit adok rá. Néztem a Tescoban vannak édes tornacipő jellegű kocsicipők, de feleslegesnek tartottam megvenni, hiszen ha így halad az idő hamarosan beáll a nyár, és akkor inkább már szandit veszek neki, addig meg marad a zokni. Ha ciki, ha nem, mi így babakocsizunk, zokniban. :)
2013. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már akartunk venni, csak a férjem nem kapott. Csak kicsit "hiányosnak" találom így az öltözékét!:)
2013. ápr. 25. 18:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Neked hiányzik, vagy a babának? :)))

Abszolút jó a zokni- főleg ilyen melegben!!

:)))

Nekem 14hósom van, és legtöbbször zokniban van- abban is babakocsizunk. 3napja vettem neki egy cipőcskét, mert talán most elkezd járni ... talán. De addig nem is adom rá- feleslegesnek tartom.:)))

2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!