Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgye nem lesz baja?

Úgye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam.. Fürdettem este a hat hónapos kislányomat,egyedül,mert a párom kivételesen nem volt itthon,így nem a mosogép tetején volt a kiskád,hanem a nagykádban,ami nagyon mély és nagyot kell hajolni. És mikor kiakartam venni a kádból ő közben hasra fordult,egy pillanat volt az egész és benyelte a vizet és elkezdett fuldokolni,nagyon megijedtem,kikaptam a vízből hasra fektettem és felköhögte a vizet,de nagyon sírt,én is nagyon... Nagyon megijedtem,olyan büntudatom van... Rossz anyának érzem magam.. Most itt alszik a kezemben,ugye nem lesz baja?
2013. ápr. 25. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja. Valószínűleg ő is megijedt, ezért is sírt...

Amúgy hallottam már durvább történetet is.

2013. ápr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek. Köszönöm a megnyugtató szavaitokat. Csak nagyon megijedtem.. De szerencsére jól van,ezentúl próbálok még jobban odafigyelni fürdetésnél.
2013. ápr. 26. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!