Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ötlet minden héten egy...

Jó ötlet minden héten egy napon csak vizet inni?

Figyelt kérdés
Kerülöm a tészta féléket nem eszek édeset és csak szénsavmentes ásványvizet iszok.Ezen kivül mindenből eszek de csak egy keveset.Arra gondoltam hogy minden héten kijelölnék 1 napot amikor csak a vizet innám.Mi a véleményetek?
2009. márc. 25. 10:33
 1/10 A kérdező kommentje:
7-8 kilót szeretnék fogyni kb. 2 hónap alatt.
2009. márc. 25. 10:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, izomvesztést okozó önkínzás. Ne tedd.
2009. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó. Tarts inkább gyümölcsnapot! Az tisztít, de nem kínozza meg annyira a szervezeted, mint a csak víz...

Egyébként is, hogy lehet kibírni egy csak víz napot?!

2009. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy női baromság, már bocsássmeg.


Ésszerű diéta kellene (erre a nők 90%-a képtelen), és heti 4-5x 30-40 mozgás (aerob edzés). Arra kellene törekedni, hogy izmot ne veszítsd, csak zsírt.

2009. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még soha sem volt szükségem diétára de a télen sikerült össze szedni magamat:) esténként futok kb 45 percet és felülés csinálok reggelente amenyit tudok kb. 50-60db.Sürgősen szeretnék megszabadulni a felesleges kilóktól ,jön a tavasz :)
2009. márc. 25. 10:58
 6/10 A kérdező kommentje:
szivesen veszek mindenféle jóindulatú tippet:)
2009. márc. 25. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Szia,

Az utolsó hozzászóló vagyok.

Futás: Az tök jó! Pulzusméréssel futsz? Ha nem, akkor mindenképpen vegyél egy jó pulzusmérős órát, olyat, amelynek mellkasi jeladója van, a csuklós stb. mérők ehhez képest nagyon pontatlanok.

2009. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak futok mint a hülyegyerek jól felöltözve és egy vizesen jövök be ,semmi féle kütyüm nincs még soha nem déitáztam . Szülés után minden este futottam és három hónap alatt leadtam tiz kilót diéta nélkül persze nem vacsoráztam.
2009. márc. 25. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek jó egy víznap, vagy böjtnap.


Nagyanyám szombatonként csak vizet ivott. Nem tudom, hány éven át, de legalább 20. 93 évesen halt meg, lényegében végelgyengülésben,addig mindig fitt volt, fát vágott, palacsintát sütött, 5 levél tésztát gyúrt egyszerre.

Nem fogyózott, nem azért, de ideális volt a súlya mindig.

Több rokona élt így, mind egészségben, s öreg korukig.

2009. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És olyan volt a combja 90 évesen, mint a márvány. Olyan sima. Csak kedvcsinálónak.
2009. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!