Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármi ötlet arra, mivel...

Bármi ötlet arra, mivel próbálkozhatnék még inni adni anyatejes babának?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapos,itt a dög meleg,sokat mászkálunk,és nem tudom óránként elővenni bárhol a mellem,meg nem is győzném tejjel,de láthatóan szomjas. Egyébként kb 3 óránként eszik normál esetben. A gond az hogy mindent visszaöklendezett eddig amivel próbálkoztam. Cumisüvegből,illetve kiskanállal ment eddig: víz,üres tea,kis cukros tea, sajátkészítésű almalé,vizezett sárgarépalé. Vagy csak próbálkozzak kitartóan a vízzel?
2013. ápr. 25. 21:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16. vagyok. Ma kipróbáltuk a szívószálat (nálunk nem igazán az volt a probléma hogy mit igyon, hanem az hogy hogyan, 9 hós koráig szinte nem volt hajlandó semmit sem inni, csak szopizott), első korty félrement, de azóta simán iszik vele, VIZET is! Ez még talán a fogait sem roncsolja. Ja ő most 10 hós, nem tudom hogy egy 6 hós tud-e inni szívószállal, egy próbát megér.
2013. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ez gyerekfüggő.Az én gyerekem sem látott se cumisüveget sem mást anyatejen kivűl és nem volt belőle olyan nagy probléma.Hozzátáplálás kezdetén én is próbálkoztam először cumisüveggel,inkább csak rágta,utána áttértem a pohárra abból ivott egyből,persze nem sokat.Utána még próbálkoztam a cumisüveggel,azt is elfogadta és iszik belőle a mai napig is.De elhiszem a problémád,ez elkeseritő tud lenni.

Nem volt mostanában beteg egyébként?

2013. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem volt beteg..Kipróbálom a poharat is, szerintem a szívószál még korai,de a későbbiekben jól jöhet az ötlet,köszönöm. De ha a kiskanállal adott folyadék sem jó,akkor gyanítom hogy a pohár sem lesz sikeres. Az a baj hogy nem csak az egyikkel, hanem folyadékbevitel módjával és folyadékkal is probléma van. Tehát ami eltér a mell+tej párosítástól az már jön is kifele..
2013. ápr. 28. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!