Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 hónapos és 5880gr...

Kislányom 9 hónapos és 5880gr . Szerintem ez kevés. Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2550gr-mal született anyatejes baba.Sajnos a gyümölcsön és a cicin kívül mást nem akar elfogadni.Valami ötlet?
2013. ápr. 27. 13:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9 hónapos és 2530g született. Most 8 kiló körül vagyunk. Olyan 4-5 hónapos korábban ő is el kezdet lemaradni, akkor kiderült hogy kezés volt a tejcsi neki és pótolnom kell tápszerrel.
2013. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, kislányom 4.-én lesz 9 hós és 9,5 kg és igy sem valami hus gomboc :/
2013. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne íjedezz, de kicsit tényleg kevés. Fél éves korra kelll megduplázni, egy éves korra megtriplázni a súlyát. Azt kell nézni, mennyire folyamatos a súlygyarapodás. Ha mást nem nagyon eszik, akkor nem valószínű, hogy felszívódási betegség, inkább csak nem annyira tápláló az étrend. Próbáld kicsit dúsítani a táplálékát, és szépen be fog indulni! Keress meg egy gyerekorvost és kérdezd meg őt!
2013. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem el,hogy ha valaki válaszol mi a szarért kell lepontozni?!Remélem boldog aki lepontozgatja a másikat....
2013. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kerdezo de ez tenyleg nagyon keves.

Nekem az elso gyermekem nagyon etvagytalan de O azert nagyjabol megevett mindent meg ennyi idosen (most mar 4 eves lesz) 9,6 kg volt 9 honaposan (szuletett: 3921 grammal).

Most a kissebbik fiam 6 honaposan 8720 gramm (szuletett 4057 grammal) (oke,tudom ez mar a masik veglet)

2013. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!