Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sír ennyire éjszaka?

Mitől sír ennyire éjszaka?

Figyelt kérdés
Fiam 17 hónapos, soha nem volt jó alvó, de voltak időszakok, amikor hetekig átaludta az éjszakát. A fogzás borzasztóan megviselte mindig is, sokat kelt éjjelenként. Most azonban egyszerűen alig tudom visszaaltatni, annyira nagyon sír éjjelente kb 3-4 szer. Hiába kenem az ínyét, itatom, ha felveszem lekéri magát az ágyba és újrakezdi a sírást szívszaggatóan. A felkelési időpontjai majdnem fixek éjjel. Reggel azonban jól kel, nappal derűs, jókedvű. Enni nem eszik pár napja. Arra gondoltam, hogy ez lehet szintén fogzástól. Az egyik felső hátsó őrlőfog most dudorodik. Mit gondoltok? Nagyon el vagyok keseredve...
2013. ápr. 29. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ennyi idős, bár ő is nappal jól elvan, este sokszor ébred, szinte születése óta van, hogy este 10-szer is fent van és cicit kér. A mai napig szoptatom.

Az őrlők nagyon megviselik őket, én is azt vettem észre! Kitartás, átmeneti időszak!! Biztosan a fogzástól van ez, hamarosan túl leszünk rajta! Sajnos nem tudunk többet tenni. Bár én azt figyeltem meg, hogyha Chamomilla vulgaris CH 15-öt adok neki lefekvés előtt, akkor jobban alszik. Ha hiszel a homeopátiában, esetleg próbáld ki, ha még nem próbáltad, vagy Viburcol kúpot, nekünk nagyon bevált mind a kettő!

2013. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem jól bevált a borostyán nyaklánc...
2013. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jól mondja az első,homeopátiával próbálkozhatsz:Nállunk a chamomilla vulgaris jól bevált!
2013. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!