Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek külön szobába...

Szerintetek külön szobába kéne tenni 11hónapos lányomat? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Egy szobában alszunk ketten,a párom a nappaliban hogy ne zavarja a horkolásával a picit.

Tegnap este kicsit sirdogált,mi kint voltunk a nappaliban és nem volt kedvem bemenni,kb nyüszögött 2-3percet és vissza is aludt egyedül.

Éjszaka 1xkel fel iszik még kb 120ml tápszert.


Van saját szobája ami be van neki rendezve,csak a kiságya van nálam,.


Zavarhatom őt éjszaka,azért is kelhet fel?

Ti külön raknátok?

Ez butaság,de én ugy féltem őt egyedül..

pont erre vonatkozó kérdést rakott fel az egyik kismama is,hogy lelki ismeret furdalása van..

köszi a segítséget!!


2013. ápr. 29. 12:58
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom gyermekem születése óta külön volt,ők ezt szokták meg.Nem kell félteni nem olyan kicsi ő már.Sokkal nyugodtabban alszik a lányom is külön.
2013. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha már menne a pici a saját szobájába aludni. Ez az én véleményem, mindenki úgy csinálja, ahogy neki és a babájának jó. Az enyém 7 hónapos, volt, hogy a foga miatt, most a betegsége miatt elég gyakran kelek hozzá, és hajnalba végül általában ilyenkor az ágyunkban köt ki. Nagy ágyunk van, ő köztünk jót alszik, párom kifejezetten szeret vele aludni, én meg onnantól alhatok nyugodtan végre :) Nálunk ilyen esetekben ez vált be...

Szerintem nyugodtan alhat már a saját szobájában a 11 hónaposod! :)

2013. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ige, már külön raknám, és apát visszahívnám a közös ágyba. Én soha nem aludtam külön a férjemtől, a baba volt velünk kb 6 hós koráig, a kiságyában. A férjem is horkol, de ez sose zavarta a babát. Mikor átraktuk 6 hósan, én sem aludtam első éjjel, sajnáltam szegény picikét, hogy teljesen egyedül van bent egy másik szobában. aztán ez egyre jobb lett, és rájöttem, hogy mindenkinek így a legjobb.

A te reakciód is normális, ezzel a legtöbb anyuka így van, hidd el. De ha külön teszed, akkor látod meg, hogy jobb külön aludni, és hogy nem is hagyod magára, meg nem is lesz semmi baja.

2013. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nálunk kezdetektől külön aludt. pont ezért mer akkor azon aggodtam volna,hogy felébred ha mi is mocorgunk,vagy horkolunk,vagy nem merünk majd tévézni.


szóval:szerintem nincs veszteni valótok,lehet hogy jobban is alszik külön.

2013. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Disi ***** válasza:
Mi is egy éves kora körül költöztettűk külön pont ebből kifolyólag. Én nagyon vártam hogy kész legyen a szobája (ablakcsere, festés volt). Majd első este bele voltam betegedve, hogy milyen messze van tőlem... És ez így volt még egy pár napig, aztán szépen megszoktam :) A kislányom kicsit sírt mikor átvittük az ágyát, nem értette hova visszük, este fürdès után már csak nézett, hogy nem arra megyünk amerre szoktunk. Viszont simàn elaludt ugyanúgy. Azóta is kel mondjuk éjszaka (már 22 hós), de nem bántam meg, sőt most cseréltük le a rácsos ágyat is.
2013. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen,biztosan jobb lenne neki is külön,vagyis gondolom..

De pont most jön a felső foga,ami egyébként nem kínozza meg őt..éjszaka sem kel többször..nah jó,most hogy leírtam,látom hogy ez is csak kifogás hogy ne vigyem őt a szobájába.. :-)


jajj,annyira nehéz,eddig arra vártam hogy majd ha jó idő lesz,majd ha nem kel fel éjszaka..stb ezért van még mindig nálam

2013. ápr. 29. 13:48
 7/16 anonim válasza:
minden féle képpen külön szobába kellene aludnia.nagyon sok ismerösöm van aki egy szobában aludtak és még mainapig is 10éves a kislány.kapcsolatotok rovására fog menni.szeretni ugy is lehet a picit ha a másikba alszik attol még a tied.sok sikert.
2013. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jobb lesz, ha már külön szobában alszik a babád. Ha eddig nem is, elöbb-utóbb a férjeddel való kapcsolatod rovására menne, na meg a pici is nyugodtabban alszik egyedül. Mi ezt az átköltözés dolgot úgy oldottuk meg, hogy 1 hétig mindhárman a gyerekszobában aludtunk, csak amíg megszokta az új környezetet,utána pedig gyönyörűen ment neki egyedül is.
2013. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én az elsővel estem ilyen hibába , és azóta is szívok most 4 éves , és úgy alszik csak el ha én ott vagyok mellette . A kicsik 1 évesek , ők a kezdektől a helyükön alszanak este 9-kor leteszem őket és ennyi
2013. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Disi ***** válasza:
Ha megoldható akkor ha nyűgös éjjel vagy beteg, akkor vele aludhatsz az ő szobájában. Az én kislányomat minden foga nagyon megkínozta, volt hogy 2 hétig óránként ébredt éjszaka. Pár nap után beláttam, hogy nem tudok mindig átmenni az egész lakáson a szobájába, befeküdtem hozzá és ha felriadt csak magam mellé vettem és aludtunk tovább.
2013. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!