Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha 9 hónapos nem...

Nagy baj, ha 9 hónapos nem kúszik még és nem nagyon eszi meg a pépes ételeket?

Figyelt kérdés
5 hós korban kezdtük a hozzátáplálást, 3x próbálkozom naponta, van mikor megeszik, de inkább nem, kislányom összezárja a száját. Forognak, haladnak, de nem kúsznak, nem másznak.
2013. ápr. 30. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

hát, az én 10 hónaposom megy és gyakorlatilag azt eszi, amit mi és ez volt már egy hónappal ezelőtt is.

az persze lehet, hogy az enyém nagyon fejlett, de annyira nagynak tűnik a különbség, hogy én azért megnézetném legalább a védőnővel.

2013. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Védőnő volt múlt héten. Mondjuk akkor jobban ettek.... Dévényeshez van időpontunk, de még 2 hét.
2013. ápr. 30. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Dévényes szerintem sem fog ártani, úgymond, de minden baba más, az is igaz!
2013. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
9 hónaposan az én fiam felállt és gyakorlatilag mindent evett, amit lehetett. Szerintem a mozgásfejlődésük le van maradva, valóban nem árt megnézetni.
2013. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kisfiam az előbb kúszott egy kicsit, csak lemaradtam róla, úgy mint a hasra fordulásáról, mert 1 órát nem voltam itthon...
2013. ápr. 30. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
9hónapos korban kell forogni és kúszni elkezdeni.Ha a hónap végére sem kúsznak akkor orvos,de már eleve van időpontotok és irod,hogy a fiad elkezdett.Szerintem ne aggódj!Főleg nem szabad hasonlitani máséhoz,mert minden gyerek másképp fejlődik....de ez inkább a többi válaszolónak szólt.
2013. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

9 hónap végére elég elkezdeni? Holnapután lesznek 9 hósak. Ha így van, akkor megnyugodtam.... Mondjuk a Dévényes nő mondta, 8 hósan szóljak, ha nem kúsznak...

Kezével kúszik picit:) Lányom meg lehet mászni fog, ő rugózik nagyon, igaz már vagy másfél hónapja.... Csak nem megy neki. Tudom egymáshoz se szabad hasonlítani....

2013. ápr. 30. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le vannak irva miket kell tudniuk.Lehet,hogy a kúszás kimarad valamelyiknél esetleg mind a kettőnél és mászni fognak.Ami nem baj,csak valamelyiket kell csinálni.2 hét múlva ha nem történik semmi emlitsd meg a dévényesnek,ő egyből megtudja mondani,hogy valami baj van vagy csak kényelmesek:)

utolsó voltam

2013. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 30. 22:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam máskor is, csak nem találtam meg újból.... Kicsit megnyugodtam...
2013. ápr. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!