Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs autója hogyan...

Akinek nincs autója hogyan vitte haza a babát a kórházból? Babakocsi, babahordozó vagy esetleg mózeskosár?

Figyelt kérdés

Én a babakocsin gondolkodok nagyon mivel nem lakunk túl messze a kórháztól de közel sem, az lenne szerintem a legpraktikusabb.

Válaszaitokat és ötleteiteket szívesen fogadom.


2013. máj. 3. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jah igen,arról nem is beszélve,hogy te sem fogsz igazán bírni sétálgatni! én örültem,ha a kocsiig el tudtam menni, és ott "megülni" -valójában lebegtem az ülés felett,ne kelljen letennem a fenekem- 30 percet,míg haza nem érünk.
2013. máj. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen taxi még ha 3 sarok akkor is. És babahordozó. Bekötitek szépen a taxiba.

Ha ennyi időre nem akarsz venni (mert később se jártok kocsival), bérelj egyet Budapesten mindent lehet bérelni, a hordi kendőtől, a babakocsin át, a mérlegig, mindent. Tuti hordozót is. Vagy kérj kölcsön babás ismerőstől erre a 10 percre.

Nagy melegben hidd el örülni fogsz a légkondis taxinak minthogy trolin zötykölődj, és újszülöttet meg nem tolnék még ki babakocsiban se 4 naposan.

2013. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok persze nem 18 fokra hűtött légkondira gondoltam (ami szintén nem túl jó a babának) de ezt is meg lehet mondani a taxisnak hogy újszülöttet vinnétek haza ne hűtsön annyira stb
2013. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!