Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz a kislányom, mit...

1 éves lesz a kislányom, mit érdemes neki venni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok mit vegyek neki. :( Menni már tud. Légyszi adjatok ötleteket!

2013. máj. 5. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szülinapra? mi tologatós golyódobálós játékot vettünk neki.ez az egyetlen játéka ami annyira nem köti le egyébként...viszont a tanuló asztalkát imádja :)rengeteget okosodott tőle.beszél,zenél tanít.pónik nem érdeklik? lehet h hülyeséget mondok bocsi csak nekem fiam van így nem könnyű "átállítani" az agyam :)remélem vmelyik tetszeni fog neki
2013. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szerdán lesz 1 éves a kisfiam:) hát még mi sem tudjuk, hogy mit vegyünk neki. Talán zenélős triciklit kap, meg egy nagy dömpert. A tanuló asztalka amúgy hasonlít a tanuló székhez? Esetleg játék babakocsi amit tud tologatni?
2013. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen a tanulószék :) az asztalka szines,mind a 4 oldalán van vmi kütyü.telefon,laptop,zongora,lapozható mesekönyv.ezek mindenről énekelnek magyarul,zenélnek,számokat mondanak formákat mutatnak be és még 100félét.ki lehet venni a lábait,ha még annyira pici,hogy csak ülni tud.bár,szülinapjára triciklit kapott,ez a karácsonyi ajándéka volt.
2013. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja és Nagyon Boldog Szülinapot mindkét babucinak! :)
2013. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszi szépen. A tanuló szék akkor hasonlít rá. Rá kell ülni, van mellette egy kis lámpa ami világít ha megnyomja a baba plussz van egy kis könyv amit tud lapozni. Mindegyik világít zenél beszél, tanítja. Ez az asztalka mennyibe kerül kb?

2-es voltam.

2013. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17.000 volt mikor mi vettük karácsonykor most nem tudom sajna
2013. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tanulóasztal sokkal jobb és sokkal többet is tud mint a szék!

[link]


Kérdezőnek ezeket ajánlom:

[link]

[link]


ezen kívül tricikli,babakonyha,dömper stb

2013. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi triciklit vettünk. Nagyon jó választás volt, imádja.
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kislányom jövő héten lesz 1 éves, mi triciklit vettünk neki. A húgoméktól és a sógornőjétől közösen tanuló kutyust kap. A nagymamám és a férjem nagybátyja pénzt ad, ezt ruhára fogjuk költeni.
2013. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi kinti játékokat vettünk neki. Kiscsúszdát, kismotort, labdát. A kedvence a csúszda :) Persze egyedül még nem megy neki, de nagyon élvezi!
2013. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!