Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz a kislányom, mit...

1 éves lesz a kislányom, mit érdemes neki venni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok mit vegyek neki. :( Menni már tud. Légyszi adjatok ötleteket!

2013. máj. 5. 18:02
1 2
 11/12 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nekem is szerdan lesz egy eves a fiam!:-) Nagyiktol kertbe homokozot, es magneses rajztablat kap, dedi es unokatesok homokozo jatekokat hoznak, masik dedik neveben ruhat vettem, keresztszulok szivoszalas itatopoharat, mi egy baba uszogumit adunk bontogatni, azon kivul egy vele egykoru fat ultetunk Neki az elso randink helyszinen, reztablaval jelolve:-)
2013. máj. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és szintén boldog szülinapot a ti babáitoknak is! :D Hát tanulószékünk az van azt szereti azt én is ajánlani tudom. Triciklit nézegettem én is,de a mi utcánk földút éppen a központ meg 35-40 perc gyalog addig kétszer elalszik.. :( Így azt kilőttem a listából. Most ahogy nézelődtem láttam babáknak való kis ugrálóvárakat most azon gondolkozom,mert voltunk ugrálóvárban és azt nagyon élvezte. :D
2013. máj. 6. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!