Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy sokadik ilyen...

Tudom, hogy sokadik ilyen kérdés, de kinek mikortól aludta át az éjszakát a babája?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám és kb.egy éve nem aludtam át egy éjszakát sem,mert a terhesség alatt sem tudtam aludni.Már nem ébred sokszor a kislányom,de én többször ébredek,egy-egy hangosabb fordulására,vagy csak úgy megszokásból.Ha felébred és eszik,hamar visszaalszik én viszont,nem...van,hogy egy órát is vergődök még az ágyban,és így sokszor fárasztóbb,mintha ő kelne többször.Ez csak úgy oldódna meg,ha ő is átaludná az éjszakát,egy idő után nem ébrednék fel minden neszre.Van rá esély,hogy a hozzátáplálás elkezdésével átaludja majd az éjszakát?
2013. máj. 5. 18:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Másfél éves korától pár hónapig átaludta az éjszakák nagy részét, de előtte mindig felkelt 1-2-szer, elég volt bemenni, visszatenni és kész jobb esetben. Most 2 éves múlt, elkezdtük a bölcsit, folyton náthás, amit összeszed, szóval újfent nem alussza át az éjszakákat mostmár 1-2 hónapja.
2013. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!