Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Par napja vettem eszre hogy 4...

Par napja vettem eszre hogy 4 honapos lanyom szopja az ujjat kaja kozben. Es most mar a cumihoz is bedugja. Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
En meg a cumiert is haragudtam de hogy az ujjat is szopja azt vegkepp nem szeretnem.A ketto mar sok.Ha elveszem onnan a kezet akkor sokszori elvetelre merges lesz es sirni kezd.Ha adok valamit a kezebe eves kozbe akkor megfogja de elis engedi vagy azt fogva is bedugja az ujjat.Mit kezdjek vele?Nem szeretnem hogy nagyobb koraba cumizzon es az ujjat is szopja!Nem szeretnem hogy elolre alo fogai legyenek.Mar kint van a 3. foga.
2009. szept. 28. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogzás miatt rágja a kezét. Ha már kinn van 3 foga elég gyorsan jönnek neki. Szerintem jön a többi is, és masszírozza a kiskezével.

Emlékszem amikor ilyen pindúr volt a rágókák nekünk se segítettek mert még nem tudta úgy irányítani mint a kezét. Végül is egy fogkefe végét rágcsálta, de azt csak úgy szabad hogy mellette vagy különben lenyomja magának a torkán. Illetve ami még nekünk segített (bár ez egyedi mástól még nem hallottam) az a vízes kistörölköző volt. Azt szopizta és közben gondolom masszírozta vele az ínyét.

2009. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 hónapos gyereket nem tudsz erről leszoktatni. Majd később lehet. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az utolsoval. Hagyd, h felfedezze a kicsi a sajat testet, kesobb raersz leszoktatni rola, ha egyaltalan szukseg lesz ra. Az en kisfiam is csinalta ekkortajt, aztan magatol elhagyta.
2009. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!