Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarja meginni a...

Miért nem akarja meginni a tápszert 8 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

A kislányom szinte első perctől tápszeres baba.Mindig megitta szivesen,soha nem utasította el!Most viszont nem akarja meginni kb két hete!Már attól is rosszul van ha a szájához rakom a cumisüveget!Enni eszik már mindent amit az életkorának megfelelően kaphat!

Miért van ez?Nagyon aggódom hisz gondolom még a tápszerben lévő tápanyagokra szüksége van a szervezetének!

Kérlek írjatok!Köszönöm


2013. máj. 7. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán megunta. Váltsatok tápszert. Esetleg valami ízesítettet (pl. banánosat)lehet, hogy szívesebben meginna.
2013. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert megunta.

Szereti, eszi a tejpépeket, tejberizspépeket?

Mert akkor mostantól azzal ki tudod váltani a tápszeres étkezéseket.

Az én fiam 7 hónaposan unt rá. 5 fajta tápszert próbáltunk, egyik sem kellett neki, a végén úgy kanalaztam be neki, de ki is hányta, én akkor döntöttem el, hogy az én fiam nem fog tápszert enni, hogy csak hányjon tőle.

Mi gyerekorvos és védőnő jóváhagyásával kiváltottuk a tápszeres étkezéseket tejpépesekre és azt ette 1 éves koráig, majd pedig bevezettem a tehéntejet.

Mivel a tejpép is ugyanazokat a dolgokat tartalmazza, mint a tápszer, csak szilárd étel, így ugyanúgy megkapott a fiúnk minden hasznos tápanyagot és gyönyörűen fejlődött tápszer nélkül is.

2013. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ugyanazt akartam még írni, mint a második. Nyugodtan adhatsz neki tejpépet a tápszer helyett, de kipróbálhattok még 1-2 fajta tápszert, hátha... Ha nem, akkor marad a tejpép, ha azt szívesen megeszi.

2013. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fit-et adj neki, én is itt olvastam, szeretik is a gyerkőceim, na ők meg a pépes kajával állnak hadilábon, lehet a fini tápi miatt...
2013. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!