Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Foglalkozom vele eleget?

Foglalkozom vele eleget?

Figyelt kérdés
Ti mennyi időt töltöttetek a kisbabátokkal 6 hetes korában? Úgy értem, mivel foglaltátok le, mivel szórakoztattátok, stb.? Nálunk úgy néz ki egy nap, hogy felébred, megetetem, utána vagy bealszik, vagy kicsit "beszélgetünk", mutogatok neki csörgős játékokat. Ez tart kb. fél óráig, utána nyűgösködik, elálmosodik, elalszik, majd ébredés után kezdődik minden elölről. Napközben kb. összesen 2-3 órát foglalkozom vele, ez elég ennyi idős korban...? Segítsetek :) Első baba, és szeretném, ha érezné, mennyire szeretem.
2013. máj. 7. 17:59
 1/3 klopusz ***** válasza:

Mit foglalkoznál fele többet ekkora korban? Te is tapasztalhatod, milyen hamar elfárad, tehát ennyi neki éppen elég. Na meg az, hogy ha szüksége van rád, ott vagy mindig.


Ne görcsölj! Nyugi! Jól csinálod. Ahogy a babád nő, úgy fog egyre több időt ébren tölteni és úgy fogsz te is változni.

Mindamellett sohasem értettem, miért kellene egy gyermekkel állandóan foglalkozni?

2013. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy gyerek a szabad, onallo jatektol fejlodik legjobban.


DE elsonek igaza van, egy ekkora gyerekkel nem kell ennel tobbet foglalkozni.

2013. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, bőven elég ennyi, még nagyon pici a babád. Szeretgesd, simogasd, ölelgesd, mutass neki szép színes tárgyakat, ennyi elég is neki, ha nézegethet dolgokat, a zenélő forgót. Ne stresszelj! Ha látod hogy álmos, elfáradt, altasd el.
2013. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!