Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is hagyjátok egyedul...

Ti is hagyjátok egyedul eljátszani a babátokat?

Figyelt kérdés
9honapos a lànyom és szinte mindennap van olyan,h naponta tobbszor,egy hang nélkul simàn eljàtszik egyedul,akàr egy fél oràt is. ugy vagyok vele,hogy miért avatkoznék kozbe,gondolom ezzel is tanul,nem?? amugy foglalkozok vele természetesen,ha igényli.
2013. máj. 8. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sőt, kell is hagyni.
2013. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne viccelj.
2013. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
pár hetes korától hagytam, elég sokat el volt,eljátszott,kell is hagyni miatta és magad miatt is
2013. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze szoktam. De nézem közben vagy ülök mellette és netezek vagy tv- zek. Szeretem nézni ahogy játszik aztán mindig odamegyek mert lelkifurkám van hogy egyedül játszik :)
2013. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, annak csak örülni kell, ha el tud játszani egyedül. A fiam is ilyen, én mindig hagyom, amikor pedig igényli játszom vele.
2013. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy 9 hónapos már sokat van ébren, nem lehet egész idő alatt aktívan foglalkoztatni, nem is kell, csak leterheli. Te sem örülnél, ha valaki lépten-nyomon a nyakadban lihegne, amikor tök jól elvagy épp egyedül.
2013. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd nyugodtan, már csak azért is, mert még nem tudja elmondani, h mit szeretne játszani, de meg tudja oldani magának:) A gyerek amúgy is főleg tapasztalatok alapján tanul, ő saját maga is tud kísérletezni (pl. kisebb/nagyobb edények egymásba helyezése), nem kell mindig neked megadni a "kísérlet" tárgyát, hadd foglalkozzon azzal ami érdekli:) A te egyetlen feladatot, hogy arra ügyelj, h biztonságos játékokkal tegye ezt, amivel nem okozhat kárt magában.
2013. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nevetséges,hogy nyomogatjátok a pirosat,de gondolom ha azt írom 24 órában a gyerekkel foglalkoztam akkor fel vagyok pontozva..szánalom
2013. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ment a zold kéz mindenkinek! még sose volt rà példa,h ennyire egyontetuen mindenki azon a véleményen van! ez tok jo,akkor nincs lelkiismeret furdalàsom,hogy hagyom egyedul jàtszani :))
2013. máj. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!