Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megyek valahova a picivel...

Ha megyek valahova a picivel és tudom, hogy nem érek haza a következő etetésre, akkor hogy adjam neki oda a lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés
Hétfőn menni kell a védőnőhöz, ami elég messze van, biztos nem fogjuk megjárni 3 órán belül.. Ha fejek le tejet, akkor egyből a cumisüvegbe fejjem, és a következő etetés időpontjakor azt adjam neki oda, vagy ti hogy szoktátok, amikor viszitek magatokkal a lefejt tejet?
2013. máj. 10. 11:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én bárhol szoptatok, nem csinálok belőle ügyet. A babám fontosabb, mint mások véleménye. Egyébként azokról, akik rossz szemmel tekintenek egy szoptató anyára, nekem is megvan a véleményem. A babának a szopi olyan, mintha egy felnőtt megeszik az utcán egy hamburgert, vagy megiszik egy üdítőt.
2013. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne cumisüvegezz, mert cumizavaros lehet egy idő után,ha rendszeresíted, és kevésbé fogadja el a cicid, mert cumisüvegből sokkal könnyebb szívni. Én szívem szerint bárhol megszoptattam volna, nem tudom miért botránkozik meg bárki, mikor a világ legszebb dolga. Mellet mindenki látott már, és egy csecsemő így táplálkozik. Én is autóban szoktam szoptatni, mindig kerültem a cumisüveget.
2013. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!