Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen az anyósotokkal...

Nektek milyen az anyósotokkal a viszonyotok?

Figyelt kérdés
Az én "anyósom olyan, hogy mivel nagyon messze lakunk egymástól, ezért semmit sem hajlandó segíteni gonoszságból, mert hogy nem látja az unokáját. Csakhogy anyagi okokból sem mi, sem pedig ő nem tud jönni. Párom megy néha, de akkor sem küld soha semmit az anyja. Szerintetek ez milyen dolog? Nektek besegít anyós a babátokba?
2013. máj. 11. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én anyósom sem vesz soha semmit az unokájának, sőt február óta felé sem néz, szarik rá. De lehet jobb is, ilyen "nagymamára" nincs szüksége a fiamnak.
2013. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az anyósomat, de:

Lehet, h én gondolom furcsán, de szerintem az anyósnak nem az a feladata, h pénzelje a fiatalokat, pláne ha sose látja őket meg a gyereket. A segítség nekem azt jelenti, h vigyáz a gyerekre, elhozza, ha kell, esetleg főz nekünk.

Hú de furcsa anyós védeni :D

2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én össze tenném a két kezemet ha anyósom nem hozna ajándékot! A legutóbb.. (milyen legutòbb, egyszer látta az unokáját a 8 hónap alatt). Szóval amikor jött, hozott egy nagyon kedves kis műanyag, kínais hajót a fiamnak ami 3x szúrja ki a szemét és 5x nyelné le a darabjait ha hagynám... Nekem mindig a leggagyibb tusfürdőt veszi, a fiának egy nagy csomag szintén gagyi papírzsebkendőt vett! Állandóan bántja a családomat és a házat, ahol lakunk. Eddig szép álom világban éltem hogy minden oké közüttünk, de kezd fel nyílni a szemem hogy milyen is valójában. Szerencsére jó messze lakik tőlünk, csak ünnepekkor látom.
2013. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ketteske ***** válasza:

Nekem kb. olyan az anyósom,mint a 8-as válaszolónak.

Heti 1x náluk ebédelünk,a kedvencemet főzi,amíg terhes voltam heti 2x főzött rám,hogy kíméljem magam,cuki ruhákat vesz a kisfiamnak, stb.

Ahogy látom,szerencsés vagyok. :)

2013. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom, hogy nem vagyok egyedül a problémával. Én azt tapasztaltam, hogy sok helyen az a szokás, úgy fogják fel az anyósok, a férjek anyjaik, hogy nem ő szenvedett meg a baba születésével, hanem a nő. Valóban nem jó "anyósommal" a kapcsolatom, mert állandóan beleszólt a párom és az én kapcsolatomba. Mindig ellenem beszél. Maga, a párom mondta nem rég, hogy, ha látná az unokáját, az én kislányomat, akkor segítene, vagyis valahogy akkor biztos tudna, de gonoszságból nem teszi. Csak a lányáéknak segít, párom nővérnek és a kisfiának.
2013. máj. 11. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!