Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg már csinálnia kellene?

Tényleg már csinálnia kellene?

Figyelt kérdés
11,5hónapos a fiam.Kb.2hónapja kapott ajándékba épitőkockákat,de ő max.szétdobálja vagy ütögeti meg minden mást,de nem épit vele.Az egyik rokonom megjegyezte pár napja,hogy bizony már épitenie tudni kellene.Tényleg?
2013. máj. 11. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
jesszom dehogyis... jó nagy hülyeséget mondott szerintem. lehet van olyan baba aki ennyi idősen 2 kockát egymásra tud rakni de szerintem ritka az is. az én lányom 13 hós, ő is csak rombol nem aggódok miatta ez így normális.
2013. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja, a kislányom is jobban szerette a rombolást úgy másfél éves koráig. Most meg nagy építkező. A rokon csak kotnyeleskedett (ők mindig mindent jobban tudnak...), ne foglalkozz vele. A kisfiad meg hadd dobálózzon, ha egyelőre az az érdekes számára. :)
2013. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyis kettőt lehet egymásra tud rakni de többet nem nagyon. amúgy mit kéne építeni várat? :)
2013. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a gyerkőc. Először amúgy is az a játék, hogy az anya épít a gyerek meg rombol. Az élet minden területén. Anya össze a baba meg szétpakol. ;)
2013. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányom elég korán építőkockázott, amúgy is egy rendmániás gyerek érdekes mód.

De mondjuk 3 évesen is megbotlik a saját lábában.


Igazából nem is értem miért kell kijelenteni, hogy mikor kell a gyereknek építőkockázni, vagy formákat bedobni, vagy bukfencezni stb., mert a maguk ütemében fejlődnek.

Egyik ebben, másik abban ügyes.


Fiadnál is teljesen normális, ahogy viselkedik. Egy-egy rokon megnyilvánulása meg nem érdemleges.

2013. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 kockát egybe rak ő is néha néha,de semmi több,tehát kastélyokat ténylegesen nem épit:)Eddig nem vette ezt figyelembe,mert számomra kicsinek tűnt,hogy ő már épitsen,de mivel első gyerek gondoltam megkérdezem:)
2013. máj. 11. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez...
2013. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!