Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más sokat dolgozó apuka is ilyen?

Más sokat dolgozó apuka is ilyen?

Figyelt kérdés
a párom nagyon sokat dolgozik, van hogy későn este ér haza, és sajnos az atípus aki nem tudja lerakni a küszöbön a munkahelyi stresszt, pedig én megmondtam neki, hogy soha nem fogok zsörtölődni, ha munka miatt marad rám minden otthon a 2 gyerekkel, meg ha én nem tudok elmenni sehova mert most a közös érdekünk hogy jól sikerüljönek a dolgai. De azt annyira utálom, hogy este hazajön, én egész nap nem találkoztam felnőtt emberi lénnyel, és egyszerűen ha én nem kérdezem nem mondja el milyen napja volt, a főztöm is csak megeszi semmi, köszönöm finom volt, de ami a legjobban bánt, hogy soha nem kérdezi meg milyen volt a napunk mit csináltak a gyerekek, pedig van hogy este a kicsi minimum alszik már mire hazaér. Vagy sok lenne, hogy kb 3 kedves mondatot elvárni tőle, mikor én tartom magam ahhoz amit megígértem neki? Amúgy szereti a gyerekeket, olyankor jó apuka ha velük kell lenni, de pl én ha pár órára lepasszolom őket anyukámnak, akkor az az első dolgom, hogy mindent de mindent tudni akarok , ha visszértem, hogy mit csináltak Vagy a férfiak alapban nem ilyenek?
2013. máj. 11. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-s vagyok, úgy látom nálatok sok gond van.Az elején sem beszélgettetek (a gyerekek előtt)?El kellene menetek kettesben 4-5 napra valahová, ahol felelevenítitek a régi szép időket, nem a sexre gondolok.Sok beszélgetéssel elmondanátok kinek mi az igénye.Mivel a gyerekek érkezésével átalakultak a szerepek és a tevékenységek is szaporodtak evidens, hogy apukának is be kell szállni valamibe.Az a baj, hogy már a kicsi szarságokon is összekaptok, s azt hiszitek szándékosan csinálja/nem csinálja a másik.(Wc-papír töltésre tipp:nálunk 3-4 csomag(16db-s)van mindig a Wc-ben, s mindig pótlom mikor akció van, apukának külön piszoárja van-ő akarta, s így építettük ki a fürdő-Wc helységet.)

Lényeg:gyorsan csináljatok vmit, mert tönkre fog menni a házasság.Ahhoz, hogy megoldódjon minden, mindkettőtöknek akarni kell, s beleadni mindent, de ahhoz, hogy kiderüljönek a problémák beszélgetni kell.Most egyenlőre én így szoktam ilyen esetekben fogalmazni -lakótársak vagytok, -de még azok is beszélnek néha.Ez nem bántás, nem kritika, hanem segítség.

2013. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!