Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy rendszabályozzam meg 9...

Hogy rendszabályozzam meg 9 hónapos kisfiam éjszakai alvását?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel? Még egy éjszakát nem aludt végig születése óta, 10-15- ször kel, felsír folyamatosan. Elegem van,hulla fáradt vagyok!!!!!!!

Nappal nincs gond. Éjszaka már nem eszik,csak ritkán.


2013. máj. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

először is.

hogy kezdődik az esti menet nálatok?.

2013. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fürdés előtt játék, 7- kor fürdés, evés (tápszer) 3\ 4 8 körül alvás. Már 10 körül ébred,de van hogy már 1 órával elalvás után fentvan.
2013. máj. 13. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha kapnál valami használható választ :) Addig, hogy lásd nem vagy egyedül, itt vagyok sorstársnak - a 9 hónapos lányom ugyanezt csinálja, már tiszta zombi vagyok :(
2013. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogy álltok a nappali alvásokkal és az evéssel?

a nagykönyv szerint ennyi idősen elég 2 nappali alvás, délelőtt és délután.

egy ekkora baba napi 5x-7x eszik (szintén nagykönyv...)

reggeli tej (majd reggeli ha már igényli) 10órai gyümölcs, rá 2 órára ebéd ami főzelék, majd uzsonna ami tejtermék, fürdés előtt vacsora, akár tejpép, majd fürdés, rituálé és tápszer elalvás előtt. én ennyi idősemnek a 2 nappali alváshoz is adtam egy egy fél adag tápit, jobban aludt nappal, éjjel meg nem kelt :)


na meg az ideális körülmények, ne legyen hideg-meleg, szomjas, éhes, fogzás is bezavarhat, arra esetleg homeopátiával kísérletezhetsz.


nagyon más nincs

2013. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy álltok a nappali alvásokkal és az evéssel?

a nagykönyv szerint ennyi idősen elég 2 nappali alvás, délelőtt és délután.

egy ekkora baba napi 5x-7x eszik (szintén nagykönyv...)

reggeli tej (majd reggeli ha már igényli) 10órai gyümölcs, rá 2 órára ebéd ami főzelék, majd uzsonna ami tejtermék, fürdés előtt vacsora, akár tejpép, majd fürdés, rituálé és tápszer elalvás előtt. én ennyi idősemnek a 2 nappali alváshoz is adtam egy egy fél adag tápit, jobban aludt nappal, éjjel meg nem kelt :)

Második vagyok, na az én lányom nagykönyv szerint működik, csak éjjel nem...


Reggel szopi, majd tízóraira gyümölcs, ebédre főzelék, uzsonnára tejdesszert vagy gyümi, este tejpép vagy főzelék, és alvás előtt szopi. Kétszer alszik napközben, de teljesen változó, hogy mennyit. ÉS elalváshoz néha kap cicit napközben is, ha kér. Ennek ellenére az éjszakák borzalmasak. Pedig már próbáltam azt is, hogy megszoptatom, azt is hogy vizet adok neki, azt is, hogy semmit. És mégis iszonyat :(

2013. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy bemásoltam a te válaszodat is, de már annyira fáradt vagyok, hogy nem emlékeztem, mit akartam válaszolni, így bemásoltam, hogy mankó legyen - aztán elfelejtettem kitörölni kicsit szét vagyok esve :)
2013. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!