Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szoktátok úgy érezni...

Anyukák! Szoktátok úgy érezni hogy fárasztó az anyaság?

Figyelt kérdés
fiam 10,5 hónapos és állandóan menni akar!még magától nem tud így vezetni kell!állandóan menne,én meg már nem bírom.ha leültetem akkor meg hisztizik és nyújtja a kezét hogy menjünk!ti is szoktátok úgy érezni hogy fárasztó az anyaság?vagy csak én vagyok így vele?
2013. máj. 16. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen szoktam, és szerintem mindenki, pedig még csak a felénél vagyok mint te, ma 5 hónapos a picim. Sokszor elgondolkozom, hogy mások ezt hogy bírják, így is sokszor szalad a lakás. Vannak napok, amikor tök jól bírom és boldog, kiegyensúlyozott vagyok teli energiával, vannak napok, amiket nehezebben. Tegnap előtt pl. iszonyatosan kimerületm: szakadó esőben megjártam a kicsivel az okmányirodát, bevásároltunk, cipekedtem egyedül haza babakocsi, gyerek cuccok megpakolva, nincs lift a házunkban, úgyhogy több körös volt, aztán csekkbefizetések, otp ügyintézés, közben már hozzátáplálunk, főztem külön a babának, passzíroztam, közben már üvöltött, hogy éhes, én még nem ettem semmit, aztán kezdődött a fogzás nyűgösség, 2 órán át nem tudtam lecsitítani, iszonyat keservesen sírt stb.

Ma pedig pont az ellenkezője: felkelt, játszottunk nagyokat, most alszik, kész a kaja, mindjárt megyünk egy nagyot sétálni.

Szóval igen, sokszor érzem nagyon fárasztónak, de alapvetően imádom, és vele vagyok a legszívesebben most mindenki közül.

2013. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggodj,nem hiszem hogy te vagy az egyetlen.

Az elsonel ilyen "gondom" nem volt,aldott jo gyerek(volt).

Na az occse az maga a kisordog. Allva reggelizek (ha eljutok addig)amiota kuszni tud mert allandoan menne,persze altalaban rossz dolgokat fedez fel a lelkem de mit szamit.Aludni alig alszik napkozben,este is kel meg 5-6szor de a noverevel is foglalkozni kell. Eszre se fogom venni es 40-en leszek:) csak ugy repul az ido a fejem felett.

Messze vagyunk a rokonoktol is hogy valaki par orara kisegitsen,szerencsemre heti 3napot dolgozok igy az az en szabadnapom:)

Ha nem lenne mar dilihazban lennek...

Jobb lesz ,kitartas,probalj meg pihenni mikor o is pihen hatha jobb lesz.

2013. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam :)

Bár az az igazság, hogy Te még nagyon az elején jársz :) Mi lesz itt még :))

2013. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. 11 hónapos a kislányom, ő is örökmozgó, már kapaszkodva lépeget. Épp tegnap este mondtam a férjemnek, hogy olyan jó lenne, ha egyszer nem fáradnék el estére mire lefektetem úgy 9 után. És akkor még milyen lehet kettővel...
2013. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül:( azt hittem hogy még nem tud egy ekkora gyerek hisztizni de tévedtem,mert képes és földhöz veri magát ha valami nem úgy van ahogy ő akarja!de engem az fáraszt le hogy mindig menni kell vele!jó lesz ha elindul,vagy mégsem?:)
2013. máj. 16. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg majd futhatsz utána :). Egyik barátnőmnek 3 éves a kisfia, mondta, hogy a napi 3-4 km futás biztos megvan :)
2013. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ajánlom neked ebben az esetben a járássegítőt. (Nem bébikompot!)


[link]


Ezzel mehet egyedül is a gyerkőc, örülni is fog, hogy "szabad". Ugyan ilyenünk van, már a harmadik gyerek nyúzza, mert végigmegy a szomszédságon és eddig minden anyuka imádta!

Használtan már potom pénzért lehet járássegítőket venni, hidd el, megtérül!

2013. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen mondtam a páromnak hogy vegyünk de nagyon ellene van!azt mondja teljesen hülyeség.pedig már a műanyag kisszéket is tologatja!
2013. máj. 16. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Hagyd egy napra otthon a babával, egész nap járkáljon ő vele, rögtön megváltozik a véleménye! :D

Mit mond, miért ne?


Szerintem szuper találmány, nem káros, mint a bébikomp, mert amit nem tud magától a baba, azt ezzel sem fogja tudni. (Ha magától nem jár, nem fog mozogni sem, nem tudja úgy hajtani, mint a bébikompot.)

2013. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!