Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a határa az emberi butaság...

Hol a határa az emberi butaságnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma beszéltem egy ismerősömmel és hát elégé kihozott a sodromból.Elég fiatal 40 éves nagyi 5 hós az unokája és azt mondta büszkén hogy a kicsi már bizony fel áll a járókában és persze a kiságyban is és nagyon jó étvágyú baba 14 kg egy igazi kis vasgyúró.Engem csak az bántott hogy úgy tünt mintha ezzel engem tök butának néz hogy én ezt elhiszem és csodagyerekként fogom a kicsit emlegetni a továbbiakban.2 gyerekem van tehát van némiképp fogalmam a babák(mozgás)fejlődéséről,de ha valaki nek ekkora az 5 hónapos babája és ezzel a sulyal kihagyva a mászást felülést egyebeket és 5 hónaposan hipp-hopp felál kérem irja meg és én ezt a hölgyet gondolatba megkövetem és tátott szájjal halgatom a többi történetét.
2009. okt. 2. 12:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem lehet, hogy félre hallottad, és a nagyi 15 hónaposat akart mondani??

Mondjuk ahhoz is sok a 14 kg, de akkor a felállás és a jó étvágy már belefér!

Üdv. egy 16 hónapos anyuka.

2009. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Tudom mikor született és nem egyedül hallottam a történetet.
2009. okt. 2. 13:34
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én lányom ügyesnek számított itt a környéken, mert 6 hónaposan felállt a védőnő meg majdnem szívgörcsöt kapott, hogy ne engedjem, mert nem tesz jót neki. De hogy 5 hónaposan, azért ez hihetetlen, ám közelebb áll a valósághoz, mint a 14 kg. A lányom 4200 g-mal született, és jó evő is volt, de még most sincs nemhogy a 14, de még a 12 kg közelében sem, pedig már 16 hónapos.


Azért jót nevettem. Szerintem ez a nap vicce. Én tuti megmondtam volna a nagyinak, hogy jaj drága mikor jönnek el hozzánk egyet játszani, én még ilyen ügyes babát nem láttam, szívesen megnézém. Kíváncsi lettem volna a reakcióra.

2009. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is az a lényeges, hogyan fejlődnek a babák, hanem az, hogy bizony, az emberi butaság, irigység és rosszindulat határtalan, legyen szó gyerekekről, vagy bármi másról.
2009. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
12:55-ös vagyok: március 11.-én született a babám.Nem erőltettem soha semmit neki,csak a hátához teszem a kezem nehogy hátraessen,de nem érek hozzá.Ha nem elég erős a gerince úgysem csinál még semmit!
2009. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg tök mindegy kinek mikor mit! A lényeg hogy egyszer megtegye és egészséges legyen! Minek ez a versenyeztetés? Szegény babáááák! Mindenki más, nincsen két pontugyanolyan és pont ugyanakkor! SAJNOS!
2009. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a nagymama hallott valamit nagyon félre!

Ez elég durva lenne. Szerintem a román óriás baba sem lesz 14 kg 5 hónaposan. Azért, mindennek van határa...

2009. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos és 14kg? Naneeee. Haha. :D Akkor ki se látszana a gyerek a sok háj mögül, nemhogy még fel is állna. Na persze.

Én fiam 1éves, 10kiló és szép, arányos gyerek.

De ez a 14kiló ez nagyon durva.

2009. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is frászt tudok kapni az ilyesmi sztoriktól és már egyik fülemen be a másikon bki.Halottam már ilyet is hogy 10 hónaposan késsel villával evett mint a felnőttek,hát ezt senki nem hinné el,úgyhogy sztem nem kell foglalkozni az ilyen dumákkal.
2009. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 hónaposan 14 kg lenne a babám, orvoshoz vinném. Mert tuti beteg, vagy beteg lesz a későbbiekben.

Az, hogy 5 hósan feláll...hááát, hiszem, ha látom.


4 éves 14(!!) kg-os kisfiú anyukája

2009. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!