Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a határa az emberi butaság...

Hol a határa az emberi butaságnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma beszéltem egy ismerősömmel és hát elégé kihozott a sodromból.Elég fiatal 40 éves nagyi 5 hós az unokája és azt mondta büszkén hogy a kicsi már bizony fel áll a járókában és persze a kiságyban is és nagyon jó étvágyú baba 14 kg egy igazi kis vasgyúró.Engem csak az bántott hogy úgy tünt mintha ezzel engem tök butának néz hogy én ezt elhiszem és csodagyerekként fogom a kicsit emlegetni a továbbiakban.2 gyerekem van tehát van némiképp fogalmam a babák(mozgás)fejlődéséről,de ha valaki nek ekkora az 5 hónapos babája és ezzel a sulyal kihagyva a mászást felülést egyebeket és 5 hónaposan hipp-hopp felál kérem irja meg és én ezt a hölgyet gondolatba megkövetem és tátott szájjal halgatom a többi történetét.
2009. okt. 2. 12:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ilyenekkel? Szard le...

Én elhittem volna, ha nem 14 kgos lenne a gyerek...

Aki hülye, az hülye...

Nevess, mosolyogj és bólogass, ennyi...

2009. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

14 kg????? ÚÚÚÚ!

Az én fiam 15 kg. DE MÁR 5 ÉVES!!!!!!!

2009. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondtad erre, hogy a tied ennyi idősen már késsel villával evett? Biztos nézett volna a nagymama :D

Idegesítőek az ilyen hülye emberek. Lehet egyszer felhuzta magát a kiságyban, aztán ők már azt mondják jár áll a gyerek. Butaság.

Nekem is 2 gyerekem van, a pici 1 éves mult, és még nem jár, csak mászik, de azt mint gép. :)

2009. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg poén lett volna, ha tátott szájjal megkérdezed, hogy 5 hós, és még csak 14 kg, ráadásul csak most állt fel? Az enyém ennyi idősen már 20 kg volt, és három nyelven beszélt, szobatiszta volt, és majd elfelejtettem, késsel villával evett. Természetesen a szalvétát is használta. :-) Na mindegy... Az emberi butaság, mint láthatod, HATÁRTALAN.
2009. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Most elbizonytalanodtam:)

6 hós babám jó súlyban van, igazi zsurmó kisfiú, de még "csak" 7,5 kg. És még egyáltalán nem jár, sőt, még csak nem is ül! Ezek szerint aggódnom kellene?

2009. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak üzenem: Nem kell aggódnod!!! Ahány baba, annyi féle fejlődési ritmus.

Az 5 hónapos 14 kg-os babát szívből sajnálom. Ha ilyen a nagyszülő, milyen lehet a szülő?

Képtelenség és persze butaság!

2009. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a tobbiekhez, en is csak a fantazia szulemenyenek tartom ezt a tortenetet.

Az en kisfiam tenyleg jo evo, hosszu es jo sulyban is van a korahoz kepest es a mozgasfejlodese sincs eppen lemaradva, de ehhez a babahoz kepest mi a beka feneke alatt nem vagyunk. :-)

Azert mondom, mert a babam most mult tiz honapos, 84 cm es 12 kg, hat honaposan ult fel (elotte csak egy-ket hetig maszott, tobbnyire csak hatra, mert elore akkor meg alig tudott), hat es fel honaposan allt fel. Es erre mondtak azt, hogy ahhoz kepest, hogy nem egy konnyu baba eleg hamar elbirta magat a felallashoz...

Szerintem kizart dolog a felallas, mert ot honaposan nem lehetnek olyan erosek az izmai, hogy elbirjak a 14 kg-os sulyt, meg a sulya is kizart dolog, mert ha valoban annyi lenne, akkor mar joval korabban kivizsgalasokra kuldtek volna, hogy miert hizott akkorara, nincs-e valamilyen szervi gondja (mondjuk pajzsmirigy). Az en fiam hozza kepest apronak szamitana, ennek ellenere a doki azt mondta, hogy ha 10-15 centivel alacsonyabb lenne ehhez a sulyhoz, akkor mar korul kellene vizsgalni, mert ugy mar tulsulyosnak szamitana, igy meg csak siman eros es aranyos.

En nem vizsgalom mas gyereket, nem tudom az atlag parametereket, nem is erdekel, hogy mase mikor mit csinal, csak az, hogy az enyem egeszseges es imadom, de epp ezert csak a sajatomhoz tudom hasonlitani az emlitett babat es nem tartom realisnak, amit mondott rola a nagyi.

2009. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát igen! Szeretem én a csodagyerekeket. Meg a "Ti már ebben a korban...... A tied még nem?" kérdéseket. Én már ilyet is kaptam. 10 és fél hós kislány anyukája
2009. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha nem 14 kiló lenne elhinném. Kisfiam 6 és fél hónapos, 9 kiló, egy hónapja állt fel először, azóta is mindig csak olyan helyre mászik ahol fel tud állni. Mindent korán csinált. ezzel csak azt akarom mondani, hogy vannak

ijesztően gyorsan fejlődő babák. De a 14 kiló elképzelhetetlen, ha csak nem beteg.

2009. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!