Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz hó végén 1 éves a...

Most lesz hó végén 1 éves a kislányunk. Adhatok neki a saját kertünkből epret? Nem permetezett és semmi mű nincs benne.

Figyelt kérdés
Egyáltalán miben mutatkozik meg maga az allergia az epertől?

2013. máj. 22. 10:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

még nem adtam neki.de ha esetleg adok és kiütések lesznek rajta akkot mivel kezeljem neki?fenistil csepp vagy egyből hívjam a vedőnőt?lehet komolyabb baja?

köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. máj. 24. 15:39
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Pici koromban nekem csak jólora nagyon viszkető hólyagok, vagyis inkább lapos dudorok jöttek testszerte de egész sokáig ahogy növekedtem. Más bajt nem okozott.


Szerintem eleinte csak keveset érdemes adni. Ha nem okoz bajt akkor később többet is lehet.


Azt még hozzá teszem, habár természetes és biztos mindenki gondol rá. Az eper a földön terem és nagyon alaposan meg kell mosni, hogy ne maradjon rajta semmi szennyeződés és baktérium. Mondom, bocs, hogy egyáltalán szóba hoztam, hiszen ezt biztosos mindenki tudja és alaposan megmossa.


Habár ezzel együtt, nem biztos, hogy jót tesz ha mindentől védjük a picit. Itt egy tv-s anyag róla:

http://www.youtube.com/watch?v=v9kz6N0lwaM&list=UUssTTBV2sns..

2013. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!