Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell egy 7-8 hónapos babának...

Kell egy 7-8 hónapos babának baba-, vagy gyerektársaság?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos, de szinte egész nap velem/velünk van. Baráti körünkben nincs még kisbaba, játszótérre még nem járunk csak ugye sétálni. Olyankor, ha lát egy babát, úgy mosolyog, tetszik neki, biztos jó lenne neki, de lesz valami hátránya, baja, ha nagyrészt felnőttekkel találkozik?
2013. máj. 23. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Az én lányom még nem tudott járni, amikor már levittem a homokozóba. Igaz itt van a ház végében és elég tisztának mondanám. Letettem a homokba és nagyon tetszett neki, ahogy megmarkolhatta és szóródott ki a kezéből. Máskor a nagyobb gyerekeket nézte szájtátva. De te is beleülhetsz a hintába és az öledbe veheted. Azt is szokták élvezni a babák. Nekem ez sajna kimaradt, mert azért az én súlyommal bajos lett volna. De sok vékony anyuka csinálja. A csúzda is tetszett a lányomnak, pedig még nekem kellett feltennem és szépen lassan leeresztenem.


De vissza a kérdésedhez. Szerintem nem "kell" ilyen korban a gyerektársaság. De, ahogy elnéztem a lányomat és láttam az arcán az őszinte örömet, szerintem hiba lenne ezt kihagynotok :-)


Ne azt várd, hogy játszanak együtt, mert az még nagyon soká jön el. Viszont ha csak nézi a nagyokat az is fejleszti...

2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
kapja be mindenki aki lepontozott,már nagyon elegem van,hogy válaszolok egy kérdésre,és rögtön lehúznak,de annyi egyenesség nincs bennük,hogy leírják mi bajuk
2013. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne dühöng, itt már csak így van ez, sajnos :-( Ha rajtam múlna csak a kérdező értékelhetné, hogy mennyire segített neki a válaszunk...
2013. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen de már annyira idegesít,mindenki próbál segíteni,majd jön néhány vérszemet kapott anyuka aki ki szemel valakit,és jól lehúzza,majd lapít,mert okosat nem tud mondani,megváltoztathatták volna ezt is,ha már az alkategóriákat bővítették
2013. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jót tesz neki, én a fiamon látom, hogy valahogy bátrabb lett, hogy heti 1x babajátszóra megyünk meg majd mindennap játszótérre. Először hintázott, aztán homokozott, kavicsozott, már odamegy más babákhoz is, nem retten meg, ha sokan lesznek körülötte. 1 éves múlt.
2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Abszolút nem baj! Mi körünkben sincs most olyan idős baba, mint a kislányom! Persze jobb lenne, ha lenne, mert amikor megyünk tanácsadásra, úgy mosolyog és nagyon közelítene! Szereti a gyerekeket, babákat, gagyog nekik :)!
2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!