Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szülnek sokan meztelenül...

Miért szülnek sokan meztelenül? Nem értem.

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök én is és, habár mondták, hogy ne tegyem elkezdtem nézegetni a szülés videókat, ahol nagyon sok kismama meztelenül szül. Nekem senki nem mondta, hogy meztelennek kell majd lenni. Mindenkit levetkőztetnek? Vagy ez egyéni választás? Miért jó? Én szégyellős vagyok és egyébként is kiszolgáltatottan fogom magamat érezni, ha teljesen csupasz lennék még rosszabb lenne. Tudom, hogy láttak már millió ilyet a kórházi dolgozók, de én ilyen vagyok. Azt mondom maradjon a hálóing, vagy legalább egy felső rész, melltartó. Miért veszik le mások?

2013. máj. 23. 21:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
engem császároztak,de még engem sem vetkőztettek le,hálóing volt rajtam,amit feltűrtek a mell alatti részig.
2013. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mashol hogy mukodik, ahol en szultem, ott az utolso 10 percben vetkoztettek anyaszult mesztelenre (megjegyzem, akkor mar nem nagyon erdekelt semmi). Utolag belegondolva, azert vetkoztettek le, mert rogton ramraktak a kisfiamat. Jo volt ez igy, bar ugyanolyan tipus vagyok mint te. Zavaro mar a szules utan volt kozvetlenul ez a helyzet, mert 6-an voltak bent a szobaban.
2013. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
FÚJJJJ utolsó előtti kérlek NEEEEE. Ez undorító. Nem, nem ezt láttam. :) Hanem ezt: http://www.youtube.com/watch?v=37OhkIO8SDk
2013. máj. 23. 22:53
 15/27 A kérdező kommentje:
utsó előtti előtti*
2013. máj. 23. 22:53
 16/27 anonim ***** válasza:
Szia! Elso babamat varom, 17 heteske vagyok. Ezen mar en is gondolkodtam, mert olvsgattam a szulestorteneteket es mindig van ez a lepes: "es akkor a babamat a mellemre tettek". En sem szeretnek vegig csupasz lenni, sot szetetnek melltartot is viselni. Az utobbi nekem kenyelmi szempont en szex es furdes eseten nem viselek csak melltartot, itthon es ejjel is sportmelltartoban vagyok. Szerintem az lesz, h majd keritek vmi elolkapcsosat es akkor azt ki lehet hamar bontani, mert en sem szeretnem kihagyni, h ujszulottem a boromre keruljon.
2013. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

jaj nem :)) 3 gyereket szültem, most várom a negyediket (17 hetes vagyok):) Soha egyiknél se vetkőztettek meztelenre! Melltartó téma: elsőnél le kellett vegyem (az egy másik kórház volt) nem esett jól mert nekem amúgy se kicsi a cicim és terhesen duplájára nő szóval én még aludni is puha merevítő nélküli melltartóban aludtam mert ha levettem majd le akartak szakadni,(off vége).,

De a másik két szülésemnél még azt se kellett levenni csak a bugyit alulról de a hálóingem is térdig ért szóval senki se látott semmit.

Amíg csak vajúdtam még le is voltam takarva alul egy fehér lepedővel (már amikor egyáltalán feküdtem mert inkább mászkáltam míg engedték és tudtam).

Utána persze mikor már feküdtem és nézték hogyan halad tágul e a méhszáj stb. akkor természetesen már felhajtották a lepedőt meg a hálóingemet is de csak a hasam volt kint a cicim nem.

Mikor kibújtak a gyerekeim lényegében a hasamra tették őket, ott jól megölelgettem őket aztán vitték ellátni.

Mikor szoptatni visszahozták (kb. 5-10 perc múlva addig engem varrogattak) akkor már lehajtották a hálóingem és egy tiszta lepedőt is újra rámtettek. És csak a mellemet tettem szabaddá akkor már a szoptatáshoz az meg nem zavart annyira meg hát akkor már csak a férjem volt ott mindenki más eltűnt csak később néztek ránk.

Ezért is jó egyébként szülésznőt fogadni mert ő ezekre a dolgokra tuti figyel főleg ha meg is beszélitek előtte hogy neked ez kellemetlen vagy szorongással tölt el ha túl sokat vagy "pőrén" :)

De amúgy ha le akar vki vetkőzni azzal sincs baj, ez egy annyira megváltozott tudatállapot tud lenni, barátnőm mesélte pl. első szülésénél szinte letépte magáról a hálóinget mert szúrta zavarta idegesítette a bőrét, nem tudom, de neki úgy volt jó és attól érezte jobban magát. Úgyhogy ilyen is van.

2013. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hidd el akkor nem fog érdekelni!
2013. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Jézusom,a 11-es videója tényleg durva....
2013. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Engem mikor felvettek a szülőszobára akkor mindenek előtt beküldtek zuhanyozni egy kórházi hálóinggel. Lezuhanyoztam felvettem és ez volt rajtam végig egészen másnap reggelig.:)

Kislányom este 10kor született és engem zuhanyozni sem hagytak utána. Csak feltoltak a szobába és csak másnap reggel segítettek zuhanyozni, mert kértem ugyanis szédültem, mint aki részeg.:D Szóval nem minden szülést úgy kell elképzelni, mint ahogy a videókon van.Nekem gyors szülésem volt, mindössze 3 óra cakunpak.Nem izzadtam meg és nem lett véres a hálóingem sem.:) Tök komfortosan éreztem magam utána, a vérveszteség miatti szédülést leszámítva. Ne izgulj nem fognak meztelenre vetkőztetni ha nem akarod. Melyik kórházban fogsz szülni?

2013. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!