Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utál még mindig hason...

Miért utál még mindig hason lenni?

Figyelt kérdés
Kislányom 9,5 hónapos és már annyit sincs el hason, mint régen. Kúszás, az úgy néz, most már kimarad nála, ülésből próbálna mászni, félig négykézlábra áll, de ha hasra esik, akkor elkezd üvölteni, ha meg hasra teszem, 1 másodpercig sem viseli el. Már nagyon idegesít, hogy a mai napig ez van! Mit csináljak, hogy végre megszeresse a hason fekvést? Hogy lesz ebből mászás?
2013. máj. 24. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem ártott volna neki egy kis gyógytorna, talán még most is segíthetne. Voltatok szűrésen?

Nem ülteted, ugye? Mert az ismeretségi körben akkor csinálták ezt a babák, ha az anyuka ültette a még ülni nem tudó babát :(

2013. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Pont egy hete voltunk konduktornál, kiderült, hogy semmi baja sincsen, hála az égnek, nincsenek letapadva az izmok, megmutatta, hogyan kell ülésből mászatni, abszolút nem ellenezte, hogy ültetem, sőt, pedig ő szakember. Azóta próbál négykézlábra állni, csak ülve, néha fekve játszik, hason ritkán. Szóval e miatt most már nem aggódom, hogy az izmaival lehet gond, mert most már tudom, hogy nem, csak egyszerűen már idegesít, hogy még mindig nem mászik.
2013. máj. 24. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, az szuper, hogy izom gond nincs!

Lehet, hogy nincs elég motiváció? :)


Ha a kedvenc játékait elé teszed úgy, hogy lássa, de ne érje el esetleg?

Ha gyakoroljátok, amit a konduktor javasolt, tutira elkezdi hamar a Kislánykád a mászást!


Tudom, könnyű mondani: türelem...


Tudod mi jutott még eszembe? Vannak ezek a "mássz utánam" babák, játékok. Esetleg egy olyan?

Vagy valamilyen foglalkozásra el tudnátok menni egy héten egyszer? Ahol a többi babától el tudná tanulni a mászást, az én kisfiam is úgy tanulta meg :)

2013. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Már mindent próbáltam, csak egy darabig érdekli minden, aztán sírásba kezd! A kutyánk az, ami sokáig leköti :)! Ma is elég nehéz napunk volt, nem szokott ennyire sírós lenni! Arra én is gondoltam, hogy gyerekek közelében hátha nagyobb lenne a motiváció, csak nem tudom hova lehetne ilyen pici babával menni! Szerinted? Köszi az eddigi tippeket :)!
2013. máj. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!