Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Soha semmi sem jó?

Soha semmi sem jó?

Figyelt kérdés
A kisbabánk pár napja múlt 2 hónapos. 1 hónapos koráig azzal "cseszegettek" minket (védőnő), hogy sokat eszik és sokszor, próbáljam meg visszafogni, csökkenteni. Nem tettem, mert a baba teljesen jól érezte magát, egyébként is a hossza és a súlya teljesen arányos. Most 2 hónaposan napi 5x eszik, magától áll rá erre. Este olyan fél 8 körül eszik még, aztán alszik reggel 6-ig, 7-ig. Tudom, hogy jó lenne, ha az esti etetés után lenne még egy, de elalszik, nem ébresztem fel. Az orvos azt mondta, hogy a napi 6 étkezés lenne a jó. De hogy oldjam meg? Sem hajnalban, sem este nem fogom felébreszteni, hogy egyen. Úgyis riaszt :) Szerintetek jól teszem?
2013. máj. 24. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, az a lényeg, hogy szépen fejlődjön.
2013. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jól teszed, fel ne ébreszd ... a védőnők sorozatgyártott gyermekekben gondolkodnak, akik tök egyforma igényűek ... a bab tudja, hogy mi jó neki, örülj, hogy alszik éjjel
2013. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg a súlya rendesen fejlődik, egyen akkor, amikor neki jólesik, megéhezik és jelzi neked,hogy kér. Akkor ha túl sokat enne, extrém módon hízna, vagy nagyon sovány lenne,és fogyna, akkor avatkoznék be a rendszerébe. Amíg a normális mederben növekszik, pont nem érdekel, hogy a könyvekből mit tanultak idegenek. Nem lehet embereket bekategorizálni. Főleg, hogy nyugodtan alszik, dehogy ébreszteném fel!
2013. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baba
2013. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is annyi idős, mint a tiéd, szintén ötször eszik egy nap. Jól nődögél, mosolygós baba. senki nem mondta, hogy baj lenne a napi ötszöri evèssel. Deha mondta is volna bárki, akkor sem ébreszteném éjszaka. Nem is értem az ilyen elvarasokat..
2013. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sem ébresztem fel akkor.. most már 2 órája alszik a hintájában :)
2013. máj. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!