Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megetettem babámat, vissza is...

Megetettem babámat, vissza is bukta egy részét. Most csuklik? Várjam meg amig elmulik magátol? Olyan rossz hallgatni.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csuklik adj neki egy-két korty vizet. Nálunk attól majdnem mindig elmúlik.
2013. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adj neki vizet!!
2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta csuklik, ezért nem tudok tanácsot adni, de leírom én hogyan csináltam.


Az én lányom csak anyatejes volt. Minden etetés után nagyon sokat bukott vissza kb. 3 hónapos koráig. Ez után kezdett ez csökkeni. Vizet soha nem kapot az első 6 hónapban. A csuklást megkérdeztem a doktor nénitől. Azt mondta, hogy ez ebben a korban normális. A szopi közben lenyelt levegő ilyen módon is távozik. Ha csak pár percig tart nem kell foglalkozni vele. Szerencsére a lányom hamar abba hagyta mindig. Az hogy a víz segítene csak tévhit. Nekem sem segített még soha. A babáknál is csak azért mert esetleg megijednek tőle.

2013. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabszem ***** válasza:
próbáld meg vízzel, de sokszor az se segít. Elmúlik magától. Nekem nagyon csuklós volt a babám kb egyéves koráig naponta többször csuklott sőt már a pocakomban is sokat. volt hogy 15 percig tartott.
2013. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most elmulott magától, de borzalmas hallgatni. Vizet nem adnék neki, még csak 10 napos. Nem tudom mikortol lehet vizzel itatni
2013. máj. 24. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Hivatalos ajánlás szerint az első 6 hónapban csak anyatejre van szüksége. De ez a Te döntésed. Vagy megfogadod, vagy nem. Sokan már az elejétől vízzel, sőt teával itatják babájukat, mert velük is ezt tették a szüleik és mondják, hogy mégsem lett semmi bajuk. Olvass utána és dönts a saját érzéseid szerint. Engem az egész családom piszkált, hogy adjak neki mást is, főleg nyáron (júliusi baba). De szerintem jól döntöttem, hogy nem adtam.
2013. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A csuklás pedig tényleg nem árt :-) Nyugi. A lányomat még zavarni sem szokta. Csak a felnőtteket.
2013. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 naposan is kaphat vizet. Persze nem kötelező adni, nyugodtan hallgathatod a csuklást, a babának nem lesz tőle baja.
2013. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cumi vagy egy kis nyugi-szopi (maga a szívás) segít elmulasztani.

Nem lehet, hogy fázik kicsit? Az én fiam akkor csuklott, ha fázott!

2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!