Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy tartjátok melegen...

Ti hogy tartjátok melegen útközben a vizet?

Figyelt kérdés
Kisbabámat vegyesen etetem anyatejjel és tápszerrel. Mostanában valószínűleg többször fogunk úgy kimozdulni, hogy nem jövünk haza enni, és szeretnék valami olyan termoszt, ami jó sokáig melegen tartja a vizet a tápszerhez. Tegnap egy hagyományosba tettem a vizet, de 5-6 óra elteltével teljesen kihűlt benne a víz... van valakinek ötlete/tapasztalata ezzel kapcsolatban? Vagy Ti hogyan viszitek hosszú távra a meleg vizet?
2013. máj. 27. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sima olcsó kínai termoszunk van, voltunk már több órát távol, de 4-5 óra után még teljesen forró volt benne az ital.
2013. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a miénk is olyan :) de akkor ezek szerint a silányabb sorozatból :)
2013. máj. 27. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Kocsival van ötletem: cumisüveg melegítő, szivargyújtóról működik, nagyon jó. 5 perc alatt kész. Bocsi, nem bántásból, de hova mentek 5-6 órára egy babával? Talán jobb ötleteket kapsz, ha megírod a körülményeket, mert nem mindegy, hogy van-e pl. 220V, vagy egy erdő a semmi közepén...
2013. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) konkrétan nem tudom, csak a tegnapi nap miatt merült fel bennem, amikor is vendégségbe mentünk, ahol megmelegítettem a vizet, és betettem termoszba. A 6 órás evés után terv szerint haza mentünk volna, de elhúzódott az este, és a következő evéshez már a hideg víz fogadott a termoszban. Nyilván nem tervezzük az ilyeneket minden nap, de előfordulhat, hogy elmegyünk kirándulni, és nem szeretném, ha meglepetés érne, ha például valami közbejön...
2013. máj. 27. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja értem. Én vittem a cumisüvegben teljesen forrón, és beletettem a hőtartó tárolóba. 3-4 óra múlva még meleg volt így. De vettem egy cumisüveg melegítőt 2000 Ft-ért és a kocsiban azóta azt használom, víz, vagy a bébiételes üveg melegítésére. Ha meg meg van mikró, akkor még egyszerűbb.
2013. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a cumisüvegtermosz télen 2-3 órán tartotta a meleg vizet a cumisüvegben. Volt, hogy jeges úton jöttünk haza 20-szal, a 1,5 órás útból 3 óra lett, megálltunk hogy megetessem a babám, és még ki kellett raknom a hóba az üveget, hogy hűljön a víz. De vettünk cumisüveg melegítőt, olyat, amit itthon is áramról, meg autóban is szivargyújtóról lehet használni. Ebben nemcsak cumisüveget, hanem bébiételes üveget is lehet melegíteni.

De vizet szerintem bármelyik benzinkúton megmelegítenek mikróban. Ha 1-2-szer mikrózol, nem lesz baja, a víznek meg főleg nem.

2013. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!