Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti viszitek magatokkal a...

Ti viszitek magatokkal a babátokat a wc-re?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm azt mondta hogy ő már pedig inkább összepisili magát de akkor sem hagyja addig magára a gyereket a kiságyban míg elmegy a wc-re!!!ha megvan a baja és megy betétet cserélni akkor is viszi!szerintem ez sok!!én nem szoktam vinni szerintem semmi baja nem lesz ha 2 percet sír a kiságyban!ti ezzel hogy vagytok?vagy én gondolom és csinálom rosszul??
2013. máj. 28. 08:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!én sem viszem magammal csak kíváncsi voltam hogy mit szóltok ehhez!és hogy ti hogy csináljátok!
2013. máj. 28. 10:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne egyáltalán, hogy sírjon, ha elmegyek wc-re?! Nem értem. Hát még a 8-9 hónapos sem sír, ha kimegyek wc-re, nem hogy egy kis baba! Ha addig elvan csendben és játszik szépen, hát pont hogy nem fog hiányolni 2 percre! :) Amióta meg már kúszik-mászik, ha szeretne utánam jön, ha nem, akkor játszik tovább. Arra figyelek, hogy mikor nyitom az ajtót, ne legyen ott, ne lökjem fel szegényt. Nem értem, minek kéne kiságyba tenni! Nem nézhetem egész nap 24 órában a gyereket! Mi egyszobás lakásban élünk, de még így is hihetetlennek tartom, hogy ha kimegyek a szobából, azonnal biztonságos-kiságyba rakjam, nehogy baja legyen!
2013. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
12. lehet, hogy pár hónap múlva már másképp fogsz gondolkodni arról, hogy hol is van biztonságban a gyerek. Akinek olyan jutott, aki az 5 pontos biztonsági öv alól is vígan kimászik, és elkezdi lebontani a házat, míg az anyukája elmegy pipilni...
2013. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az utolsónak. Mivel a fiam már fel tud állni, kapaszkodva menni, sőt felmászik szinte bármire, így nem hagyhatom egyedül. Míg kimegyek és vissza jövök, simán felmászott az ágyra, lejönni viszont egyedül nem mindig tud, és lejön fejjel lefele, beveri a fejét... Vagy magára ránt valamit, vagy egyszerűen ahogy lépked, megbotlik, elesik... Szóval jobb a kiságyban neki:)
2013. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!