Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti viszitek magatokkal a...

Ti viszitek magatokkal a babátokat a wc-re?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm azt mondta hogy ő már pedig inkább összepisili magát de akkor sem hagyja addig magára a gyereket a kiságyban míg elmegy a wc-re!!!ha megvan a baja és megy betétet cserélni akkor is viszi!szerintem ez sok!!én nem szoktam vinni szerintem semmi baja nem lesz ha 2 percet sír a kiságyban!ti ezzel hogy vagytok?vagy én gondolom és csinálom rosszul??
2013. máj. 28. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy viszem!

Épp elég lesz nekem, hogy ha már tud mászni, úgyis jön utánam.

2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mármint mit a betétet a gyerek ágyához vagy a babát a wcre miközbe betétet cserél? ez nekem is sok agybaj nagy baj
2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy viszem. Egyébként nem szokott sírni, de ha sírna addig akkor sem vinném.
2013. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen amíg az anyuka kicseréli a betétjét mert meg van a baja!

én sem viszem,inkább sírjon 2 percet!

2013. máj. 28. 09:06
 5/14 anonim ***** válasza:
nem viszem. Nem is értem, tényleg ezért inkább nem megy wc-re?
2013. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszem. Már tud mászni a fiam, így kimászik utánam, ezért beteszem az ágyba. Igen, mindig sír, ha kimegyek, de nem normális az, hogy azt látja, hogy anya pisil, betétet cserél, ő meg nézi. Kibír két percet.
2013. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyereknek semmi baja nem lesz, ha látja, hogy ülök a wc-n, vagy szöszmötölök, bármit csinálok, ő még úgysem érti. De eszembe nem jutott soha, hogy vigyem magammal, így van, úgyis utánam jön, ha akar.

Egyébként nálunk szemben van a wc-ajtó a nappalival (panel) így egy kicsit nyitva hagyom, még kukucsolni is szoktunk (most kezdte) így legalább arra is rájön, hogy nem tűntem el, hanem csak ott vagyok az ajtó mögött. De amíg pici volt sem vittem soha, ettől nem sírt.


Inkább most azon "parázok", hogy amíg én ott ülök, addig nehogy épp akkor akarjon valami új mozgásformát kitalálni, és elvágódni és nem tudok azonnal rohanni, mikor sír, hogy megütötte magát. De nyilván nem izgulok ezen sem, csak eszembe jut, mert már volt rá példa. (most kezd felkapaszkodni és térden állva próbál ácsorogni, sajnos néha hátrapuffan)

2013. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd egy barom, már bocsánat :). Az 1 éves örökmozgó kisfiam CSAK a kiságyban van biztonságban, én pedig szeretem nyugodtan elintézni a dolgomat. Ezen felül el sem férne a wc-ben rajtam kívül senki / semmi. Ha mondjuk zuhanyoztam, és öltözködök, stb, az nem zavar, ha látják, de amit írsz, azt erősen túlzásnak tartom minden szempontból. 2 perc sírástól nem lesz lelki sérült a baba, de én spec ebben a majom módon non-stop rajtam csüngő módszert sem tartom egészségesnek.
2013. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Így kezdődik, hogy a gyerek majd 5 évesen is a seggében lóg. Épp a múltkor volt egy kérdés, már járni, beszélni tudó gyermekek anyukái mesélték büszkén, hogy a gyerek végignézi a tamponcserét.
2013. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
* ebben = ezt, így lenne értelme, bocsánat.
2013. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!