Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz ha a 10 hónapos...

Nagyon rossz ha a 10 hónapos lányomnak 1 tápszert adok még?

Figyelt kérdés

Mert ez olcsó és a dokinő felirja még 1 éves koráig


Viszont még egy kérdés ,

Az baj ha uzsonárra is tápot adok a lányomnak?

Az az igazság hogy nincs itthon semmi gyümölcs amit adhatnék neki ,meg hónap vége nagyon nincs pénzünk !!

Tehát reggel 250 ml táp ebéd 200gr főzelék

uzsi és vacsi megint 250 ml táp

Ez igy baj?köszönöm előre is


2013. máj. 28. 17:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2013. máj. 28. 19:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki kétszer főzeléket is ha abból több van, így egy tápszert még ki tudsz váltani.
2013. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is 1-es Nestlé Lactogen Harmonyt adok neki, felírja a doki, mert ez jó szorulásra is.Emellet veszek neki 2-es, 3-as tápszert is, de teljesen jó az is amit adsz neki. A tápszerben is benne van minden, vitamin stb. ami kell a babának a fejlődéshez. Persze ha tudsz adjál neki gyümit, meg ehet már joghurtot, sajtot, májat is.
2013. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves utolsó!!!
2013. máj. 28. 22:27
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem adhatod.Mi gyűjtöttük anno a tápszereket, akkor féléves korig írták fel-nem tudom most hogy van-mindig többet írt, többet váltottunk ki.Kb 11 hós koráig volt elég.Nem volt gond belőle, hogy addig 1-t ivott.
2013. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!