Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itthon vagyok 3 gyerekkel...

Itthon vagyok 3 gyerekkel (egy újszülött) egész héten. Apa csak hétvégén van itt. Nem bírom! Mit tegyek, hogy bírjam?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 08:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Miért nem járatod oviba a 4 évesedet? Kell már neki a gyerektársaság és neked is könnyebb lenne... Amúgy teljesen természetes, hogy időnként az ember besokall, nekem két fiam van de így is sokszor nehéz...
2013. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
a 4 éves hogy nem ovis ?
2013. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Mert még csak most lesz 4. Ősztől lesz ovis.
2013. máj. 29. 09:24
 14/31 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idősek a gyerekeim. 4 ééves és 2 éves kislány illetve egy 2 hetes kisfiú. Az én nagyobbik lányom már jár oviba, azért az nagy segítség. Apuka nálunk sincs itthon éjszakánként, mert éjjel dolgozik. Nekem is rohadt nehéz, de muszáj megcsinálni, ha már vállaltam:)
2013. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Végre egy "sors"társ.

Én is megcsinálom, mert ez van. És igen, én vállaltam. Persze egyáltalán nem bántam meg. Csak néha marha sok...

És egyszerűen csak ki akartam panaszkodni magam, hátha találok olyat, aki ezt így megcsinálta - és ebből erőt merítek.

2013. máj. 29. 09:28
 16/31 anonim ***** válasza:
35%
3 kicsi gyerekkel nincs tapasztalatom, csak kitartást szeretnék kívánni! "a minek vállaltad" hozzászóló meg önmagát minősíti
2013. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nekem 12 éves, 2 éves, és 5 hónapos ikreim vannak.

Elhiszem, hogy nehéz. Főleg a 2 évessel van gond, izgő-mozgó.

Amikor alszanak, pihenj! Netezz, olvass, ülj be egy kád vízbe! Utána jobb kedved lesz.

2013. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Kitartás, és nemsokára jobb lesz! Igyekezz minél pozitívabban gondolkozni, meg vedd elő az összes tartalék humorod!

Nekem csak egy 11 hónaposom van, de bizony az én maximalizmusommal (ami egyre kopik) nehéz összeegyeztetni a házimunkát, a mindennapi főtt ételt, a vacsorát a férjemnek úgy, hogy közben a kisfiammal is tudjak annyi időt lenni, amennyit lehet és igényel. Hála az égnek tök jól el tud lenni magában, és ha pont akkor kezd el forrni valami, amikor meggondolja magát... :)) Így jártam, meg az étel is.

Ez a "minek vállaltad" - annyira ösztönző, de komolyan! Hogy tudtok ilyet kérdezni, amikor látszik, hogy kivan csóri!! Még HA igazatok is lenne, ugyan ne rúgjatok már még egyet szegénybe! Talán emberségből sem. :/

Minket anno mindenki azzal hitegetett, hogy mivel első unoka, meg baba a családban, hú de milyen jó lesz, aztán az első pár héten szépen kikoptak... Semmi segítségem, anyukám meghalt, a családom pár 100 km-re tőlünk, de lelkiekben sokat támogatnak. Ez lendít át minden nehézségen, hogy van kihez fordulnom kiborulni. :)

És szeretnék tesót, igaz ha már bölcsis lehet a fiam. Nem meggondolatlanságból, de ha már mi nem leszünk a világon, legyen valakije, akire számíthat.

Csak ügyesen Kérdező, meg tudod csinálni! :))

2013. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%

Most én se leszek népszerű, de nekem sincs semmi segítségem és úgy vállaljuk be a 2. gyereket, (ha egyáltalán), hogy a nagyobbik már valamennyire önálló legyen és együttműködő. Hogy ne kelljen vele balhézni az öltözködésnél, meg hasonlók. Én azt hitem, akinek nincs segítsége, legalább van annyi esze, hogy magával nem tol ki.

Kérdező, nem tudlak mással biztatni, csak azzal, hogy ahogy nőnek, egyre könnyebb lesz. CSak győzd kivárni.

2013. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit tegyél? Szerintem nézz utána, hogy milyen lehetőségek vannak fogamzásgátlásra...
2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!