Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek aggódjak, fordulja...

Maszatka87 kérdése:

Szerintetek aggódjak, forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés

Kisfiam egy hét múlva lesz 9 hónapos, 7hónaposan kezdett gurulni, 8 hónaposan kuszni, de csak hátra és körbe körbe, előre nem, pedig tettem elé csalogató játékot ...

Most ott tartunk, hogy maga alá húzza a lábait, alkaron támaszt, hintázik. Így is csak tolatni tud. A gyerekorvos szerint semmirőlnincs lekésve, előfordulhat, hogy nem fog kuszni, mászni, majd felül, feláll. Babakocsiban beakasztja a lábát és fel tud ülni.szerintetek? Talicskázni, labdázni, hintázni szoktunk fejlesztésképpen, van még amit tehetek, vagy legyek egy kicsit türelemmel?

Amúgy egészséges, vidám, sokat gagyog.



2013. jún. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyél türelemmel ne aggódj semmi baj,nagyon ügyi kisfiad!

5gyermekes anyuka

2013. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát én elvinném, még hozzá azért mert körbe körbe kúszik ez valamilyen asszimetriára utalhat.
2013. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én lányom ugyanilyen, körbe-körbe és hátrafelé kúszik még csak, semmi baja, a 2-es csak ijesztegtni akar.
2013. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs itt semmi gond, Szerintem minden baba körbe kúszással kezdi, enyém is azzal kezdte! Már 10 hónapos, de még mindig nem kúszik előre, de voltunk orvosnál, semmi baja! Vannak olyan babák, akik mindent később csinálnak! De azért én elvinném orvoshoz, mert mi sem véletlenül voltunk, kislányom is akkor pont 9 hónapos volt, legalább megnyugodtam.
2013. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam.

Kettesnek üzenem, hogy gyerekorvos írta a neten, hogy a kúszásnak 3iránya lehet, előre, hátra, körbe, mindegy melyiket csinálja. Nem hinném hogy asszimetria, mert jobbra és balra is megy neki.

2013. jún. 2. 06:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nem ijesztgetek, az én fiammal is volt gond ezért sok szakembernél jártunk és ezt ők mondták.
2013. jún. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!