Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz dolog ha a baba csak...

Rossz dolog ha a baba csak bolti bébiételeket eszik? Rossz anya az aki azt ad? Akincsak azt adott milyen evő lett a babája késöbb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
gom tud főzni,jól is,és a kisfia mégsem ette meg babaként kb 2éves koráig a főztjét csakis az üvegesek jöhettek szóba nála.Azóta 4éves és eszik szépen,amit a család.Bölcsiben történt az átállás.
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy rossz anya. Kb 1 éves korig az én fiam is bébiételeket kapott. 10 hótol már evett néha házi kaját is, ha éppen olyan volt, hogy jó neki. Ritkán főzögettem. Csirkemell főzve, majd fagyasztva, az alap volt. Ezt tuningoltam fel mindennap bébikajával sokáig. Kb 1 évesen már elkezdtük az itthoni kajákat enni. Semmire nem lett allergiás, így a bébi étel száműzve lett, és azt eszi ami itthon van.

Mindig jó evő volt, sosem érdekelte mit eszik, most sem válogat-eddig!

2013. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért fordul meg valaki fejében,hogy ettől rossz anya lenne...ennyi erővel aki befőttet,konzervet vagy más tartósított ételt eszik az rossz ember? Azt mondjuk én is furcsállom,ha valaki meg sem próbál házilag ételt készíteni a babájának,de a bébiétel nem rossz dolog,nem tartalmaz tartósítószert,némelyik még megbízhatóbb,mint a sok vegyszerezett gyümölcs!Persze drága minden nap azt adni a babának,de nem tartom rossz dolognak a bébiételt.
2013. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem drága mint írtam a fiam csak azt evett egy kezemen megtudom számolni hányszor főztem neki, de hogy az mindig többe került mint az üveg kaja az tuti.
2013. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ettol fuggne a jo-rossz anyasag. Nem nem adsz neki enni csak nem te bajlodsz az elkeszitesevel,bar igy is ugyis valamilyen formaban te melegited fel:)

Az elejen amig nevetseges mennyiseget ettek addig uvegest kaptak. Aztan megvettem a hust,zoldseget felkockaztam be zacskoba-fagyoba, kb 2hetre elegendo ebedet sikerult olcsobban kihozzak. Nekem mindketto megette,hagymaval ill. sutotokkel "izesitettem".

2013. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11 hónapos koráig a lányom csak az üveges kaját ette meg. Akármit főztem neki, akármit csináltam, semmi nem kellett neki. Se a mi kajánk, semmi. Aztán 11 hónaposan jött egy-két olyan hét, hogy semmi nem kellett neki, csak a kenyér. Aztán azóta azt eszi, amit mi. Onnantól nem kellett bébikaját venni, megevett akármit, amit elé tettem. Már 2 éves elmúlt, rettentő jó étvágyú gyerek, mindent megeszik, mindent szeret. :)
2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!