Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lenne a kevésbé rossz?

Melyik lenne a kevésbé rossz?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy hamarabb kell visszamennem dolgozni, mint terveztem. Maradhatna 2 évesem otthon a nagymamával, de ő nem valami aktív, nem vinné sehová például. Vagy mehetne a bölcsibe. Még nem tudtam eldönteni, szeretnék mérlegelni érvek alapján.

Ti hogyan döntenétek ebben a helyzetben és miért?



2013. jún. 3. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj az állami bölcsivel! Én úgy általában azért elégedett vagyok az állami ellátással, nem igazán tudnánk semmit megfizetni ami magán, és eddig tényleg viszonylag csak jó tapasztalatom van az állami intézményekkel szemben.
2013. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azzal nekem sincs gondom, a nagy is állami oviba járt, és iskolába. Vele szerencsésebb volt a helyzetem. Csak a bölcsikről nem tudok semmit...
2013. jún. 3. 21:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp előbb a bölcsit próbáld meg.
2013. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké, ezt fogom tenni. Ha mégsem válna be, ott a nagyi az óvodakezdésig.:)
2013. jún. 4. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!