Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a kevésbé "rossz": ha...

Melyik a kevésbé "rossz": ha kinyílik a méhszáj, vagy ha rövidül a méhnyak??

Figyelt kérdés

30 hetesen kinyílt a külső méhszáj 1 ujjnyira, 35. hetesen pedig 1 ujjnyira rövidült a méhnyak. Nagyon kell vigyáznom vagy azért laza házimunkát lehet végezni? Elvileg az orvos nem tiltott el semmitől, viszont term. pihennem kell sokat.

Lehet, hogy a baba nagysága is befolyásol? Most 2,5 kiló már és elvileg van még 5 hete .....

Egyáltalán, mért van az, hogy van akinek csak a méhnyaka rövidül, másnak meg nyílik a méhszája (is)?


2008. jún. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose lehet elore tudni, kinek mi valtozik hamarabb. Vkinek szules elott par oraval nyilik es rovidul, vkinek honapokkal/hetekkel elotte.

Szerintem egyik sem dramai nalad, egy het mulva, ha megszuletne a babad, nem lenne koraszulott se, szerintem ennyi idos terhessegnel nem gond egyik se!

Pihizz, de finoman szerintem hazimunkazhatsz, sok szunettel :)

2008. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A méhnyakrövidülés kevesebb bajt tud okozni, mint a nyitott méhszáj.

De nálad már normálisak ezek az értékek, ilyen korban sokak nyitva vannak egy ujnyira.

Nyugodtan éld az életed, nem lesz semmi baj.

2008. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!