Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet egy újszülöt...

Szerintetek lehet egy újszülött babának elvonási tünete?

Figyelt kérdés
A barátnőm végig terhesség alatt dohányzott.Én sosem mondtam neki semmit ezzel kapcsolatban úgy gondoltam ő dolga mit csinál.Most 2 hetes a babája de mondja, hogy állandóan sír, alig tudja megnyugtatni.Nem tud szoptatni mert befelé van mindkét bimbója, így teje sincs.Próbálja fejni de nem sok sikerrel.A lényeg, hogy nem lehet hogy a babának nikotin hiánya van és elvonási tünetek miatt sír annyit.Hiszen ha végiggondoljuk végig 38 hét alatt kapta nikotint az anyukája által sajnos, most viszont nem kapja.Kaphatná, ha tudna szopizni....
2013. jún. 5. 11:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
39%
Hú kérdező felbátorotál, miért nem ilyen stIlusban oktattad a barátnődet? A másik, a kérdésed is abszurd, hogy anyatejjel folytatni a nikotin adagolást, kapjál már a fejedhez. A kávéra meg nem is mondok semmit, te se lehetsz különb.
2013. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Okos enged..... Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 7. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!