Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8 hónapos, és...

Kislányom 8 hónapos, és néhány napja rászokott a kiabálásra? Mit tegyek? Más baba is csinálja?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elkezd kiabálni, torkaszakadtából. Mintha rosszallását fejezné ki valami iránt. Ilyenkor azt mondom, hogy cssss, nem kiabálunk. Ezt meghallgatja, aztán tovább csinálja.
2009. okt. 8. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
miért nem kiabálhat? bocsi, de nekem ez fura. hát van hanjga, és rá is jött erre. mi ezzel a baj?
2009. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gőgicsét, beszédet, hangokat értek ezalatt, hanem azt, hogy ááááááááááá iszonyú hangerővel, cseng a fülem, visszhangzik a ház. Annak örülök ha felfedezi a hangját, ami már megtörtént, de ez a kiabálás szerintem nem erről szól. Nem szeretném ha ez lenne a kifejező eszköze.
2009. okt. 8. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit ne tegyél, örülj neki. Biztos, hogy nem ez lesz a kifejezőeszköze, Te sem gondolhatod, hogy egész életében kiabálni fog? :-)

Ha az én babám kiabál én is kiabálok, és jókat nevetünk rajta.

2009. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
nyugodj meg, nem ez lesz a kifejezőeszköze. ez most új neki, azért csinálja. de ezt is pontozd ám le!!!
2009. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia az én babám 7,5hós és ugyan ezt csinálja.

Szoktam neki hagyni, de ha már engem is zavar és este mikor csönd van , az egész lépcsőház zeng tőllünk :), akkor elfoglalom valamivel, játszunk és akkor rám és a játékra figyel, új dolgokat mutatok neki és amíg figyel addig abba hagyja :)


(most nehogy azt gondoljátok, hogy csak akkor játszom vele, ha kiabál :))


szép napot

2009. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, nálunk is ez a helyzet. Én is mindíg elterelem a figyelmét valamivel. Az viszont fontos, hogy ne vegye rajtad észre, hogy ez téged zavar, mert játéknak veszi, és jobban csinálja majd.:) Kitartás!:)
2009. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elromlott a gépünk, ezért a kései reakció. :-) Megbékéltem én is vele, úgyhogy mehet az ordibálás.

Pontozásról: infantilis dogonak tartom, éppen ezért nem alkalmazom, de így, hogy az egyik válaszló megkért rá, hát lepontoztam.

2009. okt. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!