Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is kaptok néha "idegbajt"?

Ti is kaptok néha "idegbajt"?

Figyelt kérdés

Ma rendesen kiakadtam, mert egy igazi tündér lányom van, és mindent meg tudtam, és tudok is remélem csinálni mellette napközben. Lefoglalja magát és elvan egyedül is, de mivel most kezdett járni, ill lépegetni, és van egy kutyánk is, egy keverék, aki mindig ott van, ahol nem kéne lennie. :D

Elvan a gyerekkel, de nyilván ha főzök nem hagyom, hogy együtt legyenek, hiszen akaratlanul is okozhatnak egymásnak fájdalmat, főleg a gyerek Neki, aki a játékát mondjuk csak arrébb dobja és a kutya lábán landol..


Ma főzni próbáltam és a gyerek ott lábatlankodott, ha meg kint volt a kutya játékait akarta rágcsálni az egyiket sikerült is. :(

Csináltunk egy rácsot a konyhára, hogy majd a kutya bejön velem oda és elég csak a gyerekre figyelni, de Ő ott fél és eddig nem jöhetett be, így nem érti és nem akart bent maradni.


Elzárni nem akarom a kutyát, ne érezze kirekesztettnek magát és a gyereket sem teszem már járókába, max etetőszékben van el jól, de egy ekkora gyereket amiatt, hogy főzök nem akarok betenni.


Amíg alszik, én is szeretek pihenni, netezni, kikapcsolódni, feltöltődni kicsit, szóval akkor megint nem szeretnék házimunkával foglalkozni.


Szóval Ti hogy oldjátok meg a főzést, takarítást?

Én takarítok mellette, de imádja a porszívót és jön utána, fogdossa, kikapcsolja, feláll mellette.. :(


Imádom és jól elvagyunk itthon, van napirend, bár nagyon korán kel, hajnal 6 körül, de este fél 8 felé már alszik is. Már átalussza az éjszakát, szóval elégedett vagyok, de ma pl kicsit kusza reggel volt, így gondoltam megkérdezem Ti hogy vagytok ezekkel a sok teendős mindennapokkal? :)



2013. jún. 7. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha van erkélyetek vagy zárt udvarotok, akkor mehetne addig oda a kutya. Persze csak, ha nem kellemetlen neki.
2013. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, van terasz, de oda süt a nap és ha elmegy valaki a lakás előtt, nagyon hangosan ugat, ami egy panelban nem túl jó dolog, na meg kimegy, bejön, kimegy, bejön, szóval akkor is figyelni kell hol van és kizárni nem szeretném, mert mint írtam, nagy részben meleg van kint. :)

De gond nincs, ma is sütöttünk Férjemmel és Ők ketten üldögéltek, ill a kutya feküdt a nagy reggeli séta után a padlón és a gyerek játszott, Ő meg nézte. :)

Később bement a helyére, oda a kicsi úgysem megy, tudja, h ott hagyni kell pihenni és amúgy sem keresik állandóan egymás társaságát, szóval szerencsére nálunk nincs az, hogy a gyerek legjobb szórakozás a kutyát kergetni, Ő meg menekül... Jól megvannak, de szeretek figyelni,persze és ha meg nem tudok annyira, akkor örülök, ha egyszerre csak egyre kell nézni, de ezt meg megoldom, az etetőszékkel, biztosnági öves hintával, utazójárókával, vagy ha valaki itthon van velem, esetleg alvás időben, gyorsan elvégzem ami maradt. :)

2013. jún. 8. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!