Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti nem kaptok néha idegbajt a...

Ti nem kaptok néha idegbajt a kotnyeles rokonoktól, akik mindig mindent jobban tudnak, és mindenbe beleokoskodnak? Vannak ilyen sztoriaitok?

Figyelt kérdés
Velem pl. ma történt, hogy rámmordult a nővérem, hogy ugyan, miért is diétázok, amikor szerinte nincs is rá szükségem, ugyanis csak a hasam nagy, arra meg bőven jó a torna is, úgyis a has az emberi test legkönnyebben formálható része, kezdjek csak el hasizmozni, meglátom attól milyen hiper-szuper pocim lesz... (haha, hát jót mulattam magamban... és igen, kell diétáznom, 176cm/75kg vagyok, szóval kell.)
2012. szept. 11. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Anyám kitűnő példa erre. Próbálok egészségesen élni, kerülöm a lisztet, cukrot, stb. Ő meg mindig azt mondja, hogy ha csak vízen élnék - meg a nyári időszakban a dinnyével volt így - akkor pikk-pakk lefogynék. Én meg mondom neki, hogy ezt koplalásnak hívják, erre ő a fejemhez vágja, hogy ez csak kifogás a részemről...
2012. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húúú, ez is nagyon ismerős... Én is már kaptam ilyet, hogy csak ne egyek, és meglátom, milyen jó lesz nekem.
2012. szept. 11. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem ilyen beszólások vannak de az én sztorijaim is elég idegesítőek

1. barátom- folyton gép előtt ül (én is ha nem edzek épp) és amiért én elkezdtem életmódot váltani kitalálta, hogy akkor ő is fogyni fog, de ő úgy tervezi, hogy alig eszik és semmit sem mozog. Kicsit idegesítő hogy az én tevékenységem végett teszi tönkre magát

2 anya- mondom neki, hogy vegyen zabpelyhet mert hát fogyni szeretnék. Mivel állít be a boltból? Sajttal mert hogy mennyit mondtam hogy vegyen. Máskor? Pizza, hamburger, nudlit csinál ebédre, palacsintát, mindent amibe liszt meg cukor kell xD

2012. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Σβετλ válasza:
Nekem a tanulásba szólnak bele mindig. Jobban tudják, hogy engem mi érdekel, hogy később mivel szeretnék foglalkozni. Nem hogy örülnének, hogy van valami, ami végre érdekel, csak azt kapom, hogy miért nem ezt meg ezt a nyelvet tanulom, mert hogy nekik ez meg ez jobban tetszik, meg apám jön minden nap, hogy miért nem megyek jogásznak, ügyvédnek, mert ő odavan ezekért, csak őt nem vették fel régen az egyetemre, akkor nekem kéne helyette megtanulnom. Az kicsit sem tűnt fel neki több mint 18 év alatt, hogy én teljesen más lettem mindenben, teljesen más a gondolkodásom, elképzeléseim, mint nekik, és én mást szeretek tanulni. És mikor rákérdezek, hogy akkor miért nem próbálkozott például azt meg azt a nyelvet megtanulni, akkor csak azt mondja, hogy neki ehhez nincs érzéke, de ha én mondom, hogy nekem meg a joghoz nincs, akkor meg az jön, hogy lehet nem érteni meg nem szeretni a jogot, mert az a világ legszebb szakmája blabla... Néha már nagyon idegesítő tud lenni.
2012. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
A legnagyobb bajotok az életben az legyen, hogy a családotok törődik veletek...
2012. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
162 cm magas vagyok 60 kg 18 évesen. Persze, le akarok adni a súlyomból, formásodni szeretnék- persze ésszel. Édesapám olykor megjegyzi, hogy ha így folytatom tovább, akkor nem lesz rám jó egy nadrág sem majd egy hónap múlva. (holott téltől egy kilót nem híztam.) Anyu meg jön és mondja, hogy igen, nagy a fenekem, és "jó húsban " vagyok. Sajnos nyáron meg az volt, hogy ha leültem enni, naponta 3x akkor igen, mert megint eszem, és így nem fogok lefogyni, így sokszor csak olyankor ettem amikor ők nem láttak, mert tökre rosszul esett, hogy cikiznek.
2012. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne beszéljünk arról, hogy sokszor cikiztek azért, mert eljártam futni is, meg hogy insanityztem, mikor időm volt, de sajnos abba kellett hagynom, egy ebből adodó veszekedés miatt.
2012. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!