Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szólja le állandóan az...

Miért szólja le állandóan az én lányomat?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hónapos lányom. Húgom párja állandóan megjegyzéseket tesz a kicsire. Az ő testvérének is van egy 13 hónapos lánya és mindig vele hasonlítgatja össze. Pl. az én lányom kicsit hisztisebb és ő mindig megjegyzi, hogy hát az ő keresztlánya nem ilyen, meg ha így viselkedne már rég szájon vágta volna a húga. Az én lányom cumizik, bezzeg az ő kiskeresztlánya nem. Kislányomnak most olyan időszaka van, hogy fél az idegenektől, ezt is mindig megjegyzi. Azt mondta már lassan csak tőlünk a családtól nem fél a kicsi. Bezzeg az ő keresztlánya az idegeneknek is puszit ad. Tegnap este nagyon nyűgös volt a lányom, egyszerre jön 4 örlő foga, meg egy kicsit meg is van fázva. Erre megkérdezte tőlem, hogy ilyenkor normális-e az én gyerekem, mert mit össze nyafog. Mert az ő húgának a kislányát a fogzás sem viseli meg. Szerinte az én lányom már orvosi eset... Komolyan mondom annyira idegesít ezekkel a dolgokkal. Minek kell állandóan hasonlítgatni két gyereket??
2013. jún. 7. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Küldd el a p.csába!Az ilyen emberektől agybajt kapok!
2013. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
küldd el a fenébe. Persze először finoman kérd meg hogy ne hasonlitgassa vagy ne mondja ki. Ha nem érti meg akkor erélyesebben. Én tuti elküldeném.... Hugod mit szól hozzá? esetleg szólhatsz neki is hogy ö szóljon neki.
2013. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt: egyáltalán nem biztos, hogy úgy van, ahogy mondja. Azaz, hogy a keresztlánya annyira tökéletes.

Másrészt: még ha így is lenne, akkor sem kell, hogy érdekeljen. Milyen jó, hogy nem csupa tökéletes emberrel van tele a világ, olyan unalmas lenne! - mondd neki ezt. :)

2013. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam a húgomnak hogy nagyon nem tetszenek ezek a megjegyzések. Azt mondta őt is zavarja hogy mindig hasonlítgatja őket, dehát szerinte ő ilyen. Mindig kimondja amit gondol.
2013. jún. 7. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg te szólj neki hogy legyen szives abbahagyni. Ha nem tezsi küldd el. ez azért pofátlanság szerintem amit művel. A lányoddal meg semmi gond. minden gyerek más.
2013. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit tennék, ha az én gyerekemet kritizálná?! Biztos, nem ide írogatnék, hanem a férjemmel együtt jól leosztanám az "úriembert". Megmondanám, ha még egy megjegyzést tesz, akkor utoljára találkoztunk. Te meg attól fogadj el kritikát, akitől érdemes. Az "úriembernek" nem a gyerekkel van a baja, hanem veled.
2013. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a francba.
2013. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy igen nagyra értékeled a véleményét, de legközelebb akkor mondja el, amikor megkérdezed tőle. ADDIG NE!!!

Utálom az ilyen idiótákat!!

2013. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is hasonló a helyzet, csak a férjem bátyja ossza az észt, akinek nincs is gyereke. Szerinte el van kényeztetve.

Egyébként az én másfél éves kisfiam sem szereti az idegeneket, de mondjuk ezért még nem kritizálta.

A múltkor bogrács partit csináltunk, és késő este lett készen a kaja (kb. 9 óra után valamikor). Én 8-kor bementem lefektetni a kisfiamat, de sajna nehezen aludt el (érezte, hogy nem úgy vannak a dolgok ahogy általában minden este, ő is izgatott volt), én meg addig bezártam a bejárati ajtót, hogy ne járkáljanak ki-be, mert akkor ugye pláne nem alszik el (a szüleimmel egy telken élünk, úgyhogy WC, stb. adott volt).

Erre teljesen ki volt akadva, hogy mi az, hogy nem lehet bemenni, ha altatjuk a gyereket, hogy el..sztuk, és az ő gyereke majd inkább cumizni fog (mert az enyém cicin alszik el).

Engem is kiakaszt mikor ilyenek osszák az észt, akiknek nincs is gyerekük.

Mikor a párom mondja neki, hogy majd megtudod, ha gyereked lesz, akkor még ő akad ki teljesen, hogy hagyja már őt ilyen hülyeségekkel, náluk ez biztosan nem így lesz.

Szóval mélyen együtt érzek, ritka idegesítő tud lenni :(.

2013. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!